PORTFOLIO
SEARCH
SHOP
  • Your Cart Is Empty!
444 0 885

Yedekleme

Bir kurumun BT altyapısındaki en önemli unsur, veri yedeklemesidir (backup).

Çünkü her kurum, veri üzerinden değer yaratarak kâr elde eder. Veriler, bir formül ya da müşteri bilgisi olabildiği gibi, finansal kayıtlar ya da rekabet analizi gibi doğrudan kurumun ana işiyle de ilgili olabilir.

Son yıllarda hızla artan regülasyonlar sebebiyle, verilerini kaybetmenin kurumlara çok ciddi maliyetleri olabiliyor. Yapılan araştırmalar, önemli veri kaybı yaşayan şirketlerin %93’ünün 5 yıl içerisinde iflas ettiğini gösteriyor. Verinin bu kadar önemli olduğu koşullarda, yedeklenmesi ve ihtiyaç anında yedeklerden geri dönülmesi (restore), daha da büyük öneme sahip. Çünkü oluşan bir veri kaybının ardından hızlı bir biçimde veriyi tekrar ulaşılabilir hale getirmek, maddi ve manevi zararın önüne geçebilecek tek çözüm olarak öne çıkıyor.

Treo, Yedekleme Çözümüyle, şirketinizin yedekleme (backup) politikalarını marka, donanım, yazılım ve teknoloji bağımsız olarak analiz ediyor, raporluyor, kurguluyor, projelendiriyor ve kuruyor. İhtiyaca göre, kurumunuzun yedekleme politikalarının dokümantasyonunu ITIL (Information Technologies Infrastructure Library | Bilgi Teknolojisi Altyapı Kütüphanesi) standartlarına uygun olarak yapıyor.
Başarı Hikayeleri

Boyner Başarı Hikayesi

Boyner’in hali hazırda kullanmakta olduğu sunucu ve veri depolama cihazının performans ve kapasite gereksinimleri sebebiyle upgrade edilmesi ya da değiştirilmesi gerekiyordu. Sistemin sürekliliğinin ve performansının çok önemli olması nedeniyle cihazın konumlandırılması ve kurulum aşamasında Oracle veri tabanı önem taşımaktaydı. consequuntur magni dolores.

Başarı Hikayesi
Solventaş Başarı Hikayesi

Solventaş, dökme sıvı, varilli ve paketli kimyasalların ve petrol ürünlerinin depolandığı A Tipi Genel Gümrük Antreposu olarak faaliyet gösteriyor. İnovatif yaklaşımı ile kendini sürekli geliştiren Solventaş, yıllardır biriken deneyimini yeni teknolojilere sadece adapte olma değil aynı zamanda ön ayak olma becerisi ile birleştirerek her zaman genç ve deneyimli bir şirket olarak kalmayı başarıyor.