PORTFOLIO
SEARCH
SHOP
  • Your Cart Is Empty!
444 0 885

Veri Merkezi Tasarım ve Uygulama

Her geçen gün büyüyen veri, aynı zamanda önemi hiç durmadan artan bir değer.

Bundan 20 yıl önce, sistem odasının tamamını kaybetsek bile şirketin ana işleyişinde çok büyük bir etki uyandırmazdı. Bugün basit bir servisteki yavaşlama bile ciddi krizler oluşturabiliyor.

Her şirketin, 7/24 esasına göre çalışan bir altyapıya ihtiyacı var. BT yatırımlarının sürekli olarak en son, en güvenli, en performanslı sistemlere yönelik yapılması, bu sistemleri barındıran veri merkezlerinin (data center) de ihtiyaç duyulan süreklilik ve güvenliğe cevap verir niteliklerde olması gerekiyor.

Treo, Veri Merkezi Tasarımı ve Uygulama Çözümü kapsamında, lokasyonunuzda bulunan veri merkezinin fiziksel altyapı, iklimlendirme, güç, güvenlik, izleme, yangın önleme, kablolama ve etiketlendirme noktalarında yeterli olup olmadığını analiz ediyor. Veri merkezinizin planlama, konumlandırma, optimizasyon ve kurulumunu,
Uluslararası Bilgi Güvenliği (International Information Security | IIS) standartlarına göre gerçekleştiriyor.
Başarı Hikayeleri

Boyner Başarı Hikayesi

Boyner’in hali hazırda kullanmakta olduğu sunucu ve veri depolama cihazının performans ve kapasite gereksinimleri sebebiyle upgrade edilmesi ya da değiştirilmesi gerekiyordu. Sistemin sürekliliğinin ve performansının çok önemli olması nedeniyle cihazın konumlandırılması ve kurulum aşamasında Oracle veri tabanı önem taşımaktaydı. consequuntur magni dolores.

Başarı Hikayesi
Solventaş Başarı Hikayesi

Solventaş, dökme sıvı, varilli ve paketli kimyasalların ve petrol ürünlerinin depolandığı A Tipi Genel Gümrük Antreposu olarak faaliyet gösteriyor. İnovatif yaklaşımı ile kendini sürekli geliştiren Solventaş, yıllardır biriken deneyimini yeni teknolojilere sadece adapte olma değil aynı zamanda ön ayak olma becerisi ile birleştirerek her zaman genç ve deneyimli bir şirket olarak kalmayı başarıyor.