PORTFOLIO
SEARCH
SHOP
  • Your Cart Is Empty!
444 0 885

Sunucu Sanallaştırma

Sunucu Sanallaştırma (Server Virtualization) teknolojileri, sunucuya ait fiziksel kaynakların, birden çok işletim sisteminin kullanımına açılması ve aynı fiziksel kaynaklar üzerine kurulan bu işletim sistemleri arasında bir izolasyon yapısının kurulmasına olanak veriyor.

Sunucu Sanallaştırma Çözümleri’nin hayatımıza ilk girişi, kritik olmayan sunucu ve uygulamalar üzerinden başladı. Teknolojinin gelişimi ve güvenilirliğin artması sonucunda, bankacılık ve telekomünikasyon şirketleri dahil, sunucu sanallaştırmanın girmediği veri merkezi kalmadı, sanallaştırma kullanım oranları %98’lere ulaştı. Bugün gerek özel sektörde gerekse kamuda, en kritik sistemler de dahil olmak üzere, sunucu sanallaştırma teknolojileri kullanılıyor.

Treo’nun Sunucu Sanallaştırma Çözümüyle, donanım kısıtlamaları ve bağımlılığından kurtulup, kaynak yönetimi, konsolidasyon, yüksek erişilebilirlik, yedekleme (backup) ve veri eşitleme (replikasyon) işlemlerini fiziksel sistemlere göre çok daha kolay ve düşük bir maliyetle gerçekleştirebilirsiniz. Tüm şirketlerin yararlanabileceği bu çözüm; etkin kaynak kullanımı, konsolidasyon, yüksek erişilebilirlik, süreklilik, enerji tüketim verimliliği, kolay yönetim, raporlama, hızlı provizyon gibi faydalar sağlıyor. Treo, yeni kurulacak veya mevcut sunucu sanallaştırma platformları için kurulum, bakım, güncelleme, sorun giderme gibi hizmetleri, uzman desteğiyle birlikte sunuyor.
Başarı Hikayeleri

Boyner Başarı Hikayesi

Boyner’in hali hazırda kullanmakta olduğu sunucu ve veri depolama cihazının performans ve kapasite gereksinimleri sebebiyle upgrade edilmesi ya da değiştirilmesi gerekiyordu. Sistemin sürekliliğinin ve performansının çok önemli olması nedeniyle cihazın konumlandırılması ve kurulum aşamasında Oracle veri tabanı önem taşımaktaydı. consequuntur magni dolores.

Başarı Hikayesi
Solventaş Başarı Hikayesi

Solventaş, dökme sıvı, varilli ve paketli kimyasalların ve petrol ürünlerinin depolandığı A Tipi Genel Gümrük Antreposu olarak faaliyet gösteriyor. İnovatif yaklaşımı ile kendini sürekli geliştiren Solventaş, yıllardır biriken deneyimini yeni teknolojilere sadece adapte olma değil aynı zamanda ön ayak olma becerisi ile birleştirerek her zaman genç ve deneyimli bir şirket olarak kalmayı başarıyor.