PORTFOLIO
SEARCH
SHOP
  • Your Cart Is Empty!
444 0 885

İş Sürekliliği

Treo, İş Sürekliliği (Business Continuity) Çözümüyle, kurumların BT servislerinin bir kısmının ya da tamamının, yazılımsal ve donanımsal olarak arızalara karşı dayanıklılığını artırıyor.

Yedekten dönmeye (restore) ve Felaket Kurtarma Merkezi’ne (Disaster Recovery Center | DRC) geçmeye gerek kalmadan, kesintisiz olarak ve veri kaybı yaşamadan çalışmaya devam etmesini sağlıyor.

Treo, gerek servislerinizin ihtiyacı, gerekse altyapınıza göre, birden farklı çözümü bir araya getirerek her servisin ihtiyacına göre entegre bir sistem oluşturabilir. Böylece sizin için kritik olan servis neyse, başına gelebilecek arıza, virüs bulaşması, güç kesintisi, yangın, kullanıcı hatası gibi durumlarda, sıfır kesinti ve sıfır veri kaybıyla müdahaleye gerek kalmaksızın çalışmaya devam etme olanağına kavuşursunuz.
Başarı Hikayeleri

Boyner Başarı Hikayesi

Boyner’in hali hazırda kullanmakta olduğu sunucu ve veri depolama cihazının performans ve kapasite gereksinimleri sebebiyle upgrade edilmesi ya da değiştirilmesi gerekiyordu. Sistemin sürekliliğinin ve performansının çok önemli olması nedeniyle cihazın konumlandırılması ve kurulum aşamasında Oracle veri tabanı önem taşımaktaydı. consequuntur magni dolores.

Başarı Hikayesi
Solventaş Başarı Hikayesi

Solventaş, dökme sıvı, varilli ve paketli kimyasalların ve petrol ürünlerinin depolandığı A Tipi Genel Gümrük Antreposu olarak faaliyet gösteriyor. İnovatif yaklaşımı ile kendini sürekli geliştiren Solventaş, yıllardır biriken deneyimini yeni teknolojilere sadece adapte olma değil aynı zamanda ön ayak olma becerisi ile birleştirerek her zaman genç ve deneyimli bir şirket olarak kalmayı başarıyor.