PORTFOLIO
SEARCH
SHOP
  • Your Cart Is Empty!
444 0 885

Hiper Bütünleşik Mimari (HCI)

Bugün standart bir veri merkezinde (data center) yaklaşık 50 ila 75 farklı çözümü bir arada kullanmak gerekiyor.

Özellikle BT kadrosu sınırlı olan kurumlarda, tüm bu çözümlerin teknik olarak bilinmesi, yönetilmesi ve
güncel tutulması oldukça güç. 

Ayrıca BT yöneticisinin asli görevi, kurumun iş alanına teknolojiyi adapte etmek olduğundan, bu tür rutin operasyonlara zaman ayırması çok da mümkün olmuyor.

Hiper Bütünleşik Mimari’yi (Hyperconverged Infrastructure | HCI) akıllı telefonlara benzetebilirsiniz. Akıllı telefonlardan önce, onların sayesinde yaptığımız işler için, farklı birçok cihaz, ürün ya da hizmet (çağrı cihazı, kamera, fotoğraf makinası, navigasyon cihazı, taşınabilir oyun konsolu, not defteri, ajanda, takvim vb.) kullanıyorduk. Artık bu ihtiyaçların tamamını, akıllı telefonlarımızla çözebiliyoruz. Aynı yaklaşımla, hiper bütünleşik sistemler de veri merkezinizde yönetmeniz gereken sunucu, veri depolama, yedekleme, sanallaştırma, ağ gibi katmanları tek bir yapı üzerine toplayıp kullanmanızı sağlıyor.
Başarı Hikayeleri

Boyner Başarı Hikayesi

Boyner’in hali hazırda kullanmakta olduğu sunucu ve veri depolama cihazının performans ve kapasite gereksinimleri sebebiyle upgrade edilmesi ya da değiştirilmesi gerekiyordu. Sistemin sürekliliğinin ve performansının çok önemli olması nedeniyle cihazın konumlandırılması ve kurulum aşamasında Oracle veri tabanı önem taşımaktaydı. consequuntur magni dolores.

Başarı Hikayesi
Solventaş Başarı Hikayesi

Solventaş, dökme sıvı, varilli ve paketli kimyasalların ve petrol ürünlerinin depolandığı A Tipi Genel Gümrük Antreposu olarak faaliyet gösteriyor. İnovatif yaklaşımı ile kendini sürekli geliştiren Solventaş, yıllardır biriken deneyimini yeni teknolojilere sadece adapte olma değil aynı zamanda ön ayak olma becerisi ile birleştirerek her zaman genç ve deneyimli bir şirket olarak kalmayı başarıyor.