PORTFOLIO
SEARCH
SHOP
  • Your Cart Is Empty!
444 0 885

TREO HAKKINDA

Dijital dünyadaki iş ortağınız.

Müşteri

Proje

Ödül

Dikey Uzmanlık

Biz Kimiz?

Türkiye’nin önde gelen bilişim firmalarından biri olarak, kurulduğumuz 2005 yılından bu yana sayısı her geçen gün artan müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte hızla büyüyoruz.

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlama misyonuyla teknoloji danışmanlığı ve uçtan uca hizmet veriyoruz. Proje ekibimiz, satış ekibimiz ve teknik ekibimizle müşteriden müşteriye değişen ihtiyaçlara özel çözümler geliştirirken; satış sonrasında da devam eden teknolojik takip ve destek hizmetlerimizle 7/24 müşterilerimizin iş sürekliliklerinin korunması için çalışıyor ve onlara rekabet avantajı sağlıyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz başarılı projeler ve eğitim yatırımlarmızla uzmanlıklarımızı bir üst seviyeye çıkardık. 2013 senesinde En Yüksek Ciro (HP Storage ve HP BCS) ve Yılın Fark Yaratan projesi ödüllerini kazandık. 2014 yılında HP Platinium ünvanı ile Türkiye' deki üç HP iş ortağından biri ve bölgemizdeki dört HP Servis merkezinden biri olduk. Microsoft yetkinliklerimiz Profosyonel Hizmetler ekibimizin katkılarıyla en üst seviyeye çıktı. Türkiye'nin ikinci büyük hybrid cloud (karma bulut) projesine imza attık. Microsoft İş Ortakları içerisinde uzmanlıklarımız ile fark yarattık. Sürekli olarak kendimizi geliştirmeye odaklı iş anlayışımız ve iş ortaklarımızla uzun süreli ve karşılıklı güvene dayalı ilişkiler kurma felsefemiz doğrultusunda sektörde fark yaratıyor, müşterilerimize değer katıyoruz.

Vizyonumuz

Müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla uzun vadeli, karşılıklı güvene dayalı ilişkiler kurarak ve sürekli büyüyerek, Türkiye’de bilişim sektöründe lider konuma gelmek, uluslararası pazarda söz sahibi bir marka olmak.

Misyonumuz

Bilgi teknolojileri sektöründe sunduğumuz kapsamlı, yaratıcı ve hızlı çözümlerle müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın iş süreçlerinin her aşamasında katma değer yaratarak yüzde yüz memnuniyet sağlamak.