PORTFOLIO
SEARCH
SHOP
  • Your Cart Is Empty!
444 0 885

STRATEJİK İŞ ORTAKLARIMIZ

  • Text Hover
HPE İş Ortağı, HPE Platinium Partner

2006 Yılından bu yana HPE iş ortaklığımız uzmanlıklarımızı arttırarak devam ediyor. HPE'nin kurumsal çözümlerindeki uzmanlığımızı, yurtiçi ve yurtdışındaki eğitimler ile sürekli güncel tutmaktayız. Sahip olduğumuz sertifikasyonların yanı sıra uyguladığımız başarılı projeler uzmanlığımızın en büyük referansıdır. Başarılı projelerimiz sayesinde müşterilerimiz ve HPE Türkiye tarafından tercih edilen iş ortağı olmayı sürdürüyoruz. Yılın Fark Yaratan EG Kurumsal Projesi Treo’nun! Müşterilerimize, Türkiye' deki en yetkin HPE İş ortaklarından biri olarak HPE yetkili servis merkezi olarak hizmet vermekteyiz.

HPE Uzmanlıklarımız;

HPE Platinum Converged Infrastructure Specialist 
HPE Platinum Server Specialist 
HPE Platinum Storage Specialist 
HPE Platinum Networking Specialist 
HPE Platinum ServiceOne Enterprise Group Specialist 
LİNK : http://www.halkbank.com.tr/investment/investment.asp?type=3&date=20131002100422
  • Text Hover
Vmware Enterprise Partner

2007 Yılından bu yana sanallaştırma çözümlerinde lider olan Vmware'in Enterprise Partner larından biri olarak hizmet vermekteyiz. Gerçekleştirdiğimiz sanallaştırma projeleri ile sayısız müşterimize iş sürekliliği sağlanmış, performansı yüksek ve dinamik veri merkezleri oluşturduk.Geriye dönüp baktığımızda binlerce sanal sunucunun kurulumunu ve yönetimini gerçekleştirdik. Bulut bilişim çözümlerinin öncü firmalarından biri olan Vmware ile olan iş ortaklığmız artarak devam etmektedir.

Vmware için;

Solution Provider – Enterprise
Server Virtualization
Cloud Provider
Hybrid Cloud
  • Text Hover
Veeam Platinum Pro Partner

Türkiye'deki ilk Veeam Platinum Pro Partner lardan biri olarak sanal platformların yedeklenmesi, felaket senaryolarına hazır hale gelmesi için veeam çözümlerini kullanmaktayız.Bu başarılı üreticinin uygulamaları ile müşterilerimizin konfor alanlarını genişletiyor, iş birimlerine proaktif çözümler sunmasını sağlıyoruz.
  • Text Hover
Hitachi

Sektörün öncü firmalarından Hitachi Data Systems ile 2015 yılından bu yana veri depolama projeleri gerçekleştirmekteyiz.
  • Text Hover
Cisco Select Partner

2011 yılından beri iş ortaklığı içerisinde olduğumuz Cisco ile aktif cihazlar, güvenlik ve bütünleşik iletişim konularında müşterilerimize hizmet sunuyoruz.
  • Text Hover
Symantec

Symantec geniş bir kullanıcı kitlesine içerik ve ağ güvenliği/yazılım ve uygulama çözümleri sunmaktadır. Güvenlik teknolojileri konusunda hizmet verdiği kurumların veri bankalarındaki bilgilerini koruyacak ve yönlendirecek çözümler üreten ve depolanan ortamlardaki riskleri en aza indirerek daha korunaklı hale getiren güvenlik çözümleri üreticisi lider bir firmadır. Symantec, Treo işbirliği çerçevesinde istemci, gateway ve sunucu güvenliği çözümleri için antivirüs koruması, firewall ve VPN yönetimleri, saldırı tespit sistemleri (IDS), internet ve e-posta içerik kontrolü, filtreleme ve son nokta koruma çözümleri konusunda başarılı birçok projeye imza atmıştır.
  • Text Hover
Citrix Gold Solution Advisor

Türkiye'deki ilk özel sektör Masa üstü sanallaştırma projesini Citrix ile birlikte Treo gerçekleştirmiştir.Yaptığımız sayısız masaüstü ve uygulama sanallaştırma projelerinde müşterilerimize maliyet avantajı sağladık.Bulut bilişim mimarisinde önemli bir rol alan Citrix çözümlerinin uzmanlığı ve referans uygulamarı Treo bünyesinde bulunmaktadır.
  • Text Hover
Adobe Certified Reseller

Dijital deneyimlerle dünyayı değiştiren Adobe müşterilerinin içerik ve uygulama oluşturmalarına, onları sunmalarına ve en iyi seviyeye getirmelerine yardımcı olmaktadır. Treo Bilgi Teknolojileri olarak bulut çözümlerinin bütünlüğüne inandığımız için Adobe Certified Partner yetkinliğine 2013 yılında ulaşmış ve Adobe Creative Cloud çözümleri ile ilgili müşterilerimize hizmet sunmaktayız.