PORTFOLIO
SEARCH
SHOP
  • Your Cart Is Empty!
444 0 885

Veri Merkezi Tasarım, Uygulama ve
Optimizasyon Hizmetleri

Veri merkezleri, bir kere kurulup daha sonra unutulan bir yapı değil, dinamik olarak değişen ve yeni ihtiyaçlara karşı hazır olması gereken en temel altyapı bileşenidir.

Veri merkezleri, bir kere kurulup daha sonra unutulan bir yapı değil, dinamik olarak değişen ve yeni ihtiyaçlara karşı hazır olması gereken en temel altyapı bileşenidir.

Treo, Veri Merkezi Tasarım, Uygulama ve Optimizasyon Çözümü kapsamında; şirketinize ait lokasyondaki veri merkezinin tamamının ya da bir kısmının yenilenmesi veya sıfırdan tasarlanmasını sağlıyor, uyguluyor ve devreye alıyor.

Kendi lokasyonunuzda, ulusal ve uluslararası standartlara uygun bir veri merkezine sahip olmak istediğinizde, veri merkezinin iklimlendirme, iletişim ve güç altyapısı için, Treo’nun planlama ve tasarım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Yangın ve su baskını gibi olaylara karşı önlem alma ve izinsiz erişimi engellemenin yanı sıra, fiziksel güvenlik ve izleme sistemleri tasarımı, kabin ve kablolama analizi ve tasarımı hizmetleri de Treo’nun Veri Merkezi Tasarım, Uygulama ve Optimizasyon Çözümü kapsamında yer alıyor.
Başarı Hikayeleri

Boyner Başarı Hikayesi

Boyner’in hali hazırda kullanmakta olduğu sunucu ve veri depolama cihazının performans ve kapasite gereksinimleri sebebiyle upgrade edilmesi ya da değiştirilmesi gerekiyordu. Sistemin sürekliliğinin ve performansının çok önemli olması nedeniyle cihazın konumlandırılması ve kurulum aşamasında Oracle veri tabanı önem taşımaktaydı. consequuntur magni dolores.

Başarı Hikayesi
Solventaş Başarı Hikayesi

Solventaş, dökme sıvı, varilli ve paketli kimyasalların ve petrol ürünlerinin depolandığı A Tipi Genel Gümrük Antreposu olarak faaliyet gösteriyor. İnovatif yaklaşımı ile kendini sürekli geliştiren Solventaş, yıllardır biriken deneyimini yeni teknolojilere sadece adapte olma değil aynı zamanda ön ayak olma becerisi ile birleştirerek her zaman genç ve deneyimli bir şirket olarak kalmayı başarıyor.