PORTFOLIO
SEARCH
SHOP
  • Your Cart Is Empty!
444 0 885

Sanallaştırma Hizmetleri

Onlarca fiziksel sunucu kullanmak yerine, aynı sistemleri yüksek kapasiteli bir veya birkaç sunucu üzerine sanal olarak taşımak; enerji, kablolama, soğutma ve sunucuların kapladığı alandan büyük ölçüde tasarruf ve mobilite sağlar. 

Bakım, onarım ve güncelleme süreleri kısalır, yüksek erişilebilirlikli çözümlere ulaşmak kolaylaşır, olası bir afet veya arıza durumunda, kesinti süreleri saniyeler mertebesine iner.

Sanal mimariler, yedekleme (backup) ve yedekten geri dönme (restore) işlemleri de kolaylaşır.

Şirketinizin fiziksel sunucu ve ağ sistemlerini analiz eden Treo, hangi uygulama ve sistemlerin ne şekilde sanallaştırılacağını tespit ediyor ve taşıma (migration) politikalarını oluşturuyor. Taşıma işlemlerini, belirlenen zamanlarda yeni sunucular (host) üzerine yapıyor, ihtiyaçlarınıza uygun farklı ürün çözümleri sunuyor, kullanacağınız ürünlerin iş sürekliliği kapsamında mimarisini oluşturuyor.

Çok sayıda fiziksel sunucu üzerinde uygulama çalıştırıyorsanız, Treo’nun yetkin ve deneyimli ekibinin sunacağı sanallaştırma hizmetleriyle, şirketinize özgü bir çözüme sahip olabilirsiniz. Sanallaştırma sonrasında, alternatif lokasyon hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Sunucu ve veri yedekleme, yedekten dönme (restore) ve felaket kurtarma gibi iş sürekliliği hizmetlerimizin yanı sıra, teknolojik danışmanlık hizmetleri de alabilirsiniz.
Başarı Hikayeleri

Boyner Başarı Hikayesi

Boyner’in hali hazırda kullanmakta olduğu sunucu ve veri depolama cihazının performans ve kapasite gereksinimleri sebebiyle upgrade edilmesi ya da değiştirilmesi gerekiyordu. Sistemin sürekliliğinin ve performansının çok önemli olması nedeniyle cihazın konumlandırılması ve kurulum aşamasında Oracle veri tabanı önem taşımaktaydı. consequuntur magni dolores.

Başarı Hikayesi
Solventaş Başarı Hikayesi

Solventaş, dökme sıvı, varilli ve paketli kimyasalların ve petrol ürünlerinin depolandığı A Tipi Genel Gümrük Antreposu olarak faaliyet gösteriyor. İnovatif yaklaşımı ile kendini sürekli geliştiren Solventaş, yıllardır biriken deneyimini yeni teknolojilere sadece adapte olma değil aynı zamanda ön ayak olma becerisi ile birleştirerek her zaman genç ve deneyimli bir şirket olarak kalmayı başarıyor.