PORTFOLIO
SEARCH
SHOP
  • Your Cart Is Empty!
444 0 885

İş Sürekliliği Hizmetleri

Treo’nun İş Sürekliliği Hizmetleriyle, mevcut sistemlerinizin herhangi bir sorundan etkilenmeden sürekli çalışmasını sağlayarak olası zaman, para ve itibar kayıplarının önüne geçebilirsiniz.

Sistemlerinizi analiz ederek veri merkezinizin tamamını ya da tekil bileşenlerini etkileyebilecek olası risklerinizi belirleyen Treo, onları minimize etmek üzere çözüm alternatifleri sunuyor.

İş Sürekliliği Hizmetleri kapsamında, Treo’nun uzman ekibi, periyodik olarak iş sürekliliği testleri gerçekleştiriyor. Böylece sisteminizin bir felaket veya kesinti anında nasıl bir davranış sergileyeceğini önceden gözlemleyebiliyorsunuz.
Başarı Hikayeleri

Boyner Başarı Hikayesi

Boyner’in hali hazırda kullanmakta olduğu sunucu ve veri depolama cihazının performans ve kapasite gereksinimleri sebebiyle upgrade edilmesi ya da değiştirilmesi gerekiyordu. Sistemin sürekliliğinin ve performansının çok önemli olması nedeniyle cihazın konumlandırılması ve kurulum aşamasında Oracle veri tabanı önem taşımaktaydı. consequuntur magni dolores.

Başarı Hikayesi
Solventaş Başarı Hikayesi

Solventaş, dökme sıvı, varilli ve paketli kimyasalların ve petrol ürünlerinin depolandığı A Tipi Genel Gümrük Antreposu olarak faaliyet gösteriyor. İnovatif yaklaşımı ile kendini sürekli geliştiren Solventaş, yıllardır biriken deneyimini yeni teknolojilere sadece adapte olma değil aynı zamanda ön ayak olma becerisi ile birleştirerek her zaman genç ve deneyimli bir şirket olarak kalmayı başarıyor.