PORTFOLIO
SEARCH
SHOP
  • Your Cart Is Empty!
444 0 885

Zafiyet Analizi

Kablolu / kablosuz ağ erişimleri, uygulama ve işletim sistemi zafiyetleri ile sosyal mühendislik gibi sistemlere sızma girişiminde bulunacak kötü niyetli kişilerin kullanabileceği açıkların tespiti, kurumlar için zaruri bir güvenlik denetimi haline geldi.

Zafiyet Analizi (Vulnerability Analysis), hem teknik hem de kullanıcı bilincinden kaynaklı zafiyetleri ortaya koyarak şirketinizin bu konudaki açıklarını kapatmasını sağlıyor. Treo, Zafiyet Analizi Çözümüyle, ayrıntılı bir raporlamanın yanı sıra, iyileştirme için izlenmesi gereken adımlar konusunda öneriler sunuyor.
Başarı Hikayeleri

Boyner Başarı Hikayesi

Boyner’in hali hazırda kullanmakta olduğu sunucu ve veri depolama cihazının performans ve kapasite gereksinimleri sebebiyle upgrade edilmesi ya da değiştirilmesi gerekiyordu. Sistemin sürekliliğinin ve performansının çok önemli olması nedeniyle cihazın konumlandırılması ve kurulum aşamasında Oracle veri tabanı önem taşımaktaydı. consequuntur magni dolores.

Başarı Hikayesi
Solventaş Başarı Hikayesi

Solventaş, dökme sıvı, varilli ve paketli kimyasalların ve petrol ürünlerinin depolandığı A Tipi Genel Gümrük Antreposu olarak faaliyet gösteriyor. İnovatif yaklaşımı ile kendini sürekli geliştiren Solventaş, yıllardır biriken deneyimini yeni teknolojilere sadece adapte olma değil aynı zamanda ön ayak olma becerisi ile birleştirerek her zaman genç ve deneyimli bir şirket olarak kalmayı başarıyor.