PORTFOLIO
SEARCH
SHOP
  • Your Cart Is Empty!
444 0 885

Yetkilendirilmiş Hesap Yönetimi (PAM)

Bir kurumda çok sayıda ve farklı yetkilerde yönetici bulunuyorsa, kritik sistemlerin yönetiminde tüm yönetici faaliyetlerinin kayıt altına alınması gerekiyor.

Yalnızca sistem yöneticileri değil, kurum içi kullanıcılar ve 3. partilerin erişimlerinde de denetim ve kayıt mekanizmalarının aktif olması gerekiyor. Treo’nun Yetkilendirilmiş Hesap Yönetimi (Privileged Access Management | PAM) Çözümü; erişimlerin denetlenmesi, kaydedilmesi, yapılan işlemlerin izlenmesi, kullanıcı masaüstü denetimi ve regülasyonlara uyumluluk için gerekli özellikleri içeriyor.
Başarı Hikayeleri

Boyner Başarı Hikayesi

Boyner’in hali hazırda kullanmakta olduğu sunucu ve veri depolama cihazının performans ve kapasite gereksinimleri sebebiyle upgrade edilmesi ya da değiştirilmesi gerekiyordu. Sistemin sürekliliğinin ve performansının çok önemli olması nedeniyle cihazın konumlandırılması ve kurulum aşamasında Oracle veri tabanı önem taşımaktaydı. consequuntur magni dolores.

Başarı Hikayesi
Solventaş Başarı Hikayesi

Solventaş, dökme sıvı, varilli ve paketli kimyasalların ve petrol ürünlerinin depolandığı A Tipi Genel Gümrük Antreposu olarak faaliyet gösteriyor. İnovatif yaklaşımı ile kendini sürekli geliştiren Solventaş, yıllardır biriken deneyimini yeni teknolojilere sadece adapte olma değil aynı zamanda ön ayak olma becerisi ile birleştirerek her zaman genç ve deneyimli bir şirket olarak kalmayı başarıyor.