PORTFOLIO
SEARCH
SHOP
  • Your Cart Is Empty!
444 0 885

Yeni Nesil Uç Nokta Güvenliği (NGEPP) 

Yeni nesil uç nokta güvenliği çözümümüzle (next generation endpoint protection | NGEPP) şirketinizdeki kullanıcı bilgisayarları, taşınabilir cihazlar ve sunucuları; virüs, fidye yazılım (ransomware), casus yazılım (spyware), zararlı yazılım (malware) gibi zararlılara karşı koruyoruz.

 Geleneksel ürünlerin sağladığı güvenlik mekanizmalarının yanı sıra, imza bağımsız davranış analizi yaparak daha etkin bir güvenlik katmanı oluşturuyoruz. Suistimal/Faydalanma (Exploitation) gibi tekniklerle, sistem açıklarından faydalanan kötü niyetli kişilerin sisteme sızmasını engelliyoruz. 
Başarı Hikayeleri

Boyner Başarı Hikayesi

Boyner’in hali hazırda kullanmakta olduğu sunucu ve veri depolama cihazının performans ve kapasite gereksinimleri sebebiyle upgrade edilmesi ya da değiştirilmesi gerekiyordu. Sistemin sürekliliğinin ve performansının çok önemli olması nedeniyle cihazın konumlandırılması ve kurulum aşamasında Oracle veri tabanı önem taşımaktaydı. consequuntur magni dolores.

Başarı Hikayesi
Solventaş Başarı Hikayesi

Solventaş, dökme sıvı, varilli ve paketli kimyasalların ve petrol ürünlerinin depolandığı A Tipi Genel Gümrük Antreposu olarak faaliyet gösteriyor. İnovatif yaklaşımı ile kendini sürekli geliştiren Solventaş, yıllardır biriken deneyimini yeni teknolojilere sadece adapte olma değil aynı zamanda ön ayak olma becerisi ile birleştirerek her zaman genç ve deneyimli bir şirket olarak kalmayı başarıyor.