PORTFOLIO
SEARCH
SHOP
  • Your Cart Is Empty!
444 0 885

Veri Sınıflandırması

Veri Kaybı Önleme (Data Loss Prevention | DLP) projeleri gerçekleştirdiğinizde, hangi verileri korumanız gerektiğini belirlemek için verileri sınıflandırmanız gerekiyor.

DLP öncesinde bu sınıflandırmanın yapılması, sisteme giren her verinin hangi politikalara dahil olacağının dinamik olarak belirlenmesi açısından önem taşıyor. Aynı zamanda verilerin ilgili sınıflandırmalar ışığında yönetilmesini de sağlıyor.

Ülkemizde yürürlüğe giren KVKK (Kişisel Verileri Koruma Kanunu) kapsamında, kişisel verilerin sınıflandırılıp korunması gerekiyor.
Başarı Hikayeleri

Boyner Başarı Hikayesi

Boyner’in hali hazırda kullanmakta olduğu sunucu ve veri depolama cihazının performans ve kapasite gereksinimleri sebebiyle upgrade edilmesi ya da değiştirilmesi gerekiyordu. Sistemin sürekliliğinin ve performansının çok önemli olması nedeniyle cihazın konumlandırılması ve kurulum aşamasında Oracle veri tabanı önem taşımaktaydı. consequuntur magni dolores.

Başarı Hikayesi
Solventaş Başarı Hikayesi

Solventaş, dökme sıvı, varilli ve paketli kimyasalların ve petrol ürünlerinin depolandığı A Tipi Genel Gümrük Antreposu olarak faaliyet gösteriyor. İnovatif yaklaşımı ile kendini sürekli geliştiren Solventaş, yıllardır biriken deneyimini yeni teknolojilere sadece adapte olma değil aynı zamanda ön ayak olma becerisi ile birleştirerek her zaman genç ve deneyimli bir şirket olarak kalmayı başarıyor.