PORTFOLIO
SEARCH
SHOP
  • Your Cart Is Empty!
444 0 885

Veri Kaybını Önleme (DLP)

Kurumlar, dış tehditlere karşı sistemlerini korumak için, çeşitli güvenlik katmanları konumlandırıyor.

Ancak korunmak istenen sistemler üzerindeki verilerin kurum dışına sızdırılması veya yanlışlıkla çıkması, başlı başına bir risk oluşturuyor. Treo’nun Veri Kaybını Önleme Çözümü (Data Loss Prevention | DLP), veri akışının olduğu tüm kanalları kurgulanan politikaların ışığında denetleniyor ve önemli verilerin kurum dışına yetkisiz çıkarılmasını engelliyor.
Başarı Hikayeleri

Boyner Başarı Hikayesi

Boyner’in hali hazırda kullanmakta olduğu sunucu ve veri depolama cihazının performans ve kapasite gereksinimleri sebebiyle upgrade edilmesi ya da değiştirilmesi gerekiyordu. Sistemin sürekliliğinin ve performansının çok önemli olması nedeniyle cihazın konumlandırılması ve kurulum aşamasında Oracle veri tabanı önem taşımaktaydı. consequuntur magni dolores.

Başarı Hikayesi
Solventaş Başarı Hikayesi

Solventaş, dökme sıvı, varilli ve paketli kimyasalların ve petrol ürünlerinin depolandığı A Tipi Genel Gümrük Antreposu olarak faaliyet gösteriyor. İnovatif yaklaşımı ile kendini sürekli geliştiren Solventaş, yıllardır biriken deneyimini yeni teknolojilere sadece adapte olma değil aynı zamanda ön ayak olma becerisi ile birleştirerek her zaman genç ve deneyimli bir şirket olarak kalmayı başarıyor.