PORTFOLIO
SEARCH
SHOP
  • Your Cart Is Empty!
444 0 885

İnternet Güvenliği

Treo, İnternet Güvenliği Çözümüyle (Internet Security Services), şirketinizi internet üzerinden gelen tehditlere karşı birden fazla güvenlik katmanını üzerinde barındıran Yeni Nesil Güvenlik Duvarı (Next Generation Firewall | NGFW) ürünleriyle koruyor.

URL filtreleme, tehdit algılama / engelleme, zararlılara karşı koruma yapıyor. Uygulama kontrolünün ardından politikalar oluşturuyor ve bütünleşik bir güvenlik mimarisi sunuyor. Kullanıcı segmentasyonu ve erişim kontrolleri, bu çok katmanlı mimari üzerinden sağlanıyor.
Başarı Hikayeleri

Boyner Başarı Hikayesi

Boyner’in hali hazırda kullanmakta olduğu sunucu ve veri depolama cihazının performans ve kapasite gereksinimleri sebebiyle upgrade edilmesi ya da değiştirilmesi gerekiyordu. Sistemin sürekliliğinin ve performansının çok önemli olması nedeniyle cihazın konumlandırılması ve kurulum aşamasında Oracle veri tabanı önem taşımaktaydı. consequuntur magni dolores.

Başarı Hikayesi
Solventaş Başarı Hikayesi

Solventaş, dökme sıvı, varilli ve paketli kimyasalların ve petrol ürünlerinin depolandığı A Tipi Genel Gümrük Antreposu olarak faaliyet gösteriyor. İnovatif yaklaşımı ile kendini sürekli geliştiren Solventaş, yıllardır biriken deneyimini yeni teknolojilere sadece adapte olma değil aynı zamanda ön ayak olma becerisi ile birleştirerek her zaman genç ve deneyimli bir şirket olarak kalmayı başarıyor.