PORTFOLIO
SEARCH
SHOP
  • Your Cart Is Empty!
444 0 885

Güvenlik İzleme

Bilişim sistemlerinin suç aracı olarak kullanılmaya başlanmasıyla, herhangi bir BT güvenlik olayının ardından, “o sırada” ağ üzerinde neler olduğunun görülebilmesi için, tüm ağ paketlerinin kayıt altına alınması ve ihtiyaç duyulduğunda analiz edilmesi gerekiyor.

Bilişim suçlarının araştırılmasında (Security Forensics) en önemli unsuru, sayısal kanıtlar oluşturuyor.

Treo, Güvenlik İzleme (Security Monitoring) Çözümleriyle, bir BT güvenlik olayının ardından, aslında ne olduğuna dair verileri sunuyor. Aynı zamanda ürünün performans metriklerinin alınması konusunda da gerçek veri üzerinden ölçüm yapıyor. Veritabanının anlık yavaşlamalarını, güvenlik duvarındaki (firewall) beklemeleri gerçek zamanlı (real time) olarak raporluyor.
Başarı Hikayeleri

Boyner Başarı Hikayesi

Boyner’in hali hazırda kullanmakta olduğu sunucu ve veri depolama cihazının performans ve kapasite gereksinimleri sebebiyle upgrade edilmesi ya da değiştirilmesi gerekiyordu. Sistemin sürekliliğinin ve performansının çok önemli olması nedeniyle cihazın konumlandırılması ve kurulum aşamasında Oracle veri tabanı önem taşımaktaydı. consequuntur magni dolores.

Başarı Hikayesi
Solventaş Başarı Hikayesi

Solventaş, dökme sıvı, varilli ve paketli kimyasalların ve petrol ürünlerinin depolandığı A Tipi Genel Gümrük Antreposu olarak faaliyet gösteriyor. İnovatif yaklaşımı ile kendini sürekli geliştiren Solventaş, yıllardır biriken deneyimini yeni teknolojilere sadece adapte olma değil aynı zamanda ön ayak olma becerisi ile birleştirerek her zaman genç ve deneyimli bir şirket olarak kalmayı başarıyor.