PORTFOLIO
SEARCH
SHOP
  • Your Cart Is Empty!
444 0 885

Güvenli Dosya Transferi (SFTP)

Treo, Güvenli Dosya Transferi Çözümüyle (Secure File Transfer Program | SFTP), şirketinizin sisteminde bulunan dosyaların, kurum içi veya dışına gönderilmesi ya da dışarıdan dosyaların alınması için yönetilebilir ve güvenli bir aktarım kanalı sağlıyor.

Son kullanıcıların e-postayla gönderilemeyen büyük boyuttaki dosyaları, güvenli bir şekilde kurum içi ya da dışındaki kullanıcılarla, buluta göndermeden ve güvenli bir şekilde paylaşılabiliyor. Bu işlemleri yaparken şifreleme, DLP (Veri Kaybını Önleme | Data Loss Prevention) ve AV (Anti Virüs | Anti-virus) denetimleri de yapılabiliyor.

Başarı Hikayeleri

Boyner Başarı Hikayesi

Boyner’in hali hazırda kullanmakta olduğu sunucu ve veri depolama cihazının performans ve kapasite gereksinimleri sebebiyle upgrade edilmesi ya da değiştirilmesi gerekiyordu. Sistemin sürekliliğinin ve performansının çok önemli olması nedeniyle cihazın konumlandırılması ve kurulum aşamasında Oracle veri tabanı önem taşımaktaydı. consequuntur magni dolores.

Başarı Hikayesi
Solventaş Başarı Hikayesi

Solventaş, dökme sıvı, varilli ve paketli kimyasalların ve petrol ürünlerinin depolandığı A Tipi Genel Gümrük Antreposu olarak faaliyet gösteriyor. İnovatif yaklaşımı ile kendini sürekli geliştiren Solventaş, yıllardır biriken deneyimini yeni teknolojilere sadece adapte olma değil aynı zamanda ön ayak olma becerisi ile birleştirerek her zaman genç ve deneyimli bir şirket olarak kalmayı başarıyor.