PORTFOLIO
SEARCH
SHOP
  • Your Cart Is Empty!
444 0 885

Gelişmiş Tehdit Koruması (ATP)

Web Posta (WebMail) veya diğer kanallardan oluşan trafiklerde, yerleşik imza tabanlı sistemler, bilinen tehditlere karşı koruma sağlıyor.

Ancak bu güvenlik katmanları, sıfır gün (zero day) veya hedefe yönelik saldırılar ya da yeni çıkmış zararlılar için yetersiz kalıyor. Treo’nun Gelişmiş Tehdit Koruması Çözümü ( gibi, internet veya DNS (Alan Adı Sistemi | Domain Name Server) servislerini hedef alan ataklar da olabiliyor. İnternet güvenlik duvarı (firewall) veya diğer güvenlik ürünlerinin, bu uygulamalara özel koruma mekanizmaları bulunmadığından, uygulama spesifik ürünlerin konumlandırılması gerekiyor. Treo, şirketinizde DDoS koruma ya da Web Uygulama Güvenlik Duvarı (Web Application Firewall | WAF) ürünleri konumlandırarak internete açık servislerinizin korunmasını sağlıyor.
Başarı Hikayeleri

Boyner Başarı Hikayesi

Boyner’in hali hazırda kullanmakta olduğu sunucu ve veri depolama cihazının performans ve kapasite gereksinimleri sebebiyle upgrade edilmesi ya da değiştirilmesi gerekiyordu. Sistemin sürekliliğinin ve performansının çok önemli olması nedeniyle cihazın konumlandırılması ve kurulum aşamasında Oracle veri tabanı önem taşımaktaydı. consequuntur magni dolores.

Başarı Hikayesi
Solventaş Başarı Hikayesi

Solventaş, dökme sıvı, varilli ve paketli kimyasalların ve petrol ürünlerinin depolandığı A Tipi Genel Gümrük Antreposu olarak faaliyet gösteriyor. İnovatif yaklaşımı ile kendini sürekli geliştiren Solventaş, yıllardır biriken deneyimini yeni teknolojilere sadece adapte olma değil aynı zamanda ön ayak olma becerisi ile birleştirerek her zaman genç ve deneyimli bir şirket olarak kalmayı başarıyor.