PORTFOLIO
SEARCH
SHOP
  • Your Cart Is Empty!
444 0 885

E-Posta Güvenliği (İçerik Filtreleme)

Kurumların tamamında iletişim trafiğinin büyük bir bölümünü oluşturan e-posta kanalı, aynı zamanda yapılan ataklarında çoğunun geldiği kanallardan biri.

Treo, kullanıcılara gönderilen e-postalarda yer alan zararlı içeriklerin engellenmesi ve gereksiz e-postaların içeriğinin filtrelenmesi için, E-posta Ağ Geçidi (E-mail Gateway) ürünleri sunuyor. Bu ürünler, yeni yapılarda Sandbox ürünleriyle de entegre oluyor ve yeni çıkan zararlıların engellenmesi için daha güvenli bir mimari olanağı sağlıyor.
Başarı Hikayeleri

Boyner Başarı Hikayesi

Boyner’in hali hazırda kullanmakta olduğu sunucu ve veri depolama cihazının performans ve kapasite gereksinimleri sebebiyle upgrade edilmesi ya da değiştirilmesi gerekiyordu. Sistemin sürekliliğinin ve performansının çok önemli olması nedeniyle cihazın konumlandırılması ve kurulum aşamasında Oracle veri tabanı önem taşımaktaydı. consequuntur magni dolores.

Başarı Hikayesi
Solventaş Başarı Hikayesi

Solventaş, dökme sıvı, varilli ve paketli kimyasalların ve petrol ürünlerinin depolandığı A Tipi Genel Gümrük Antreposu olarak faaliyet gösteriyor. İnovatif yaklaşımı ile kendini sürekli geliştiren Solventaş, yıllardır biriken deneyimini yeni teknolojilere sadece adapte olma değil aynı zamanda ön ayak olma becerisi ile birleştirerek her zaman genç ve deneyimli bir şirket olarak kalmayı başarıyor.