PORTFOLIO
SEARCH
SHOP
  • Your Cart Is Empty!
444 0 885

Bilgi Güvenliği ve Olay Yönetimi (SIEM)

Kurumların teknolojik altyapısı, gün geçtikçe daha karmaşık bir şekilde büyüyor.

Birçok güvenlik ve altyapı cihazı konumlandırılıyor ancak bu cihazların tümünde oluşacak güvenlik ihlallerinin ayrı ayrı izlenip yönetilmesi, çok zor ve sürdürülemez bir süreç yaratıyor.

Treo, Bilgi Güvenliği ve Olay Yönetimi (Security Information and Event Management | SIEM) Çözümüyle, sisteminizin tamamında yer alan aktiviteleri kayıt altına alıp yorumlayarak güvenlik ihlali veya zafiyet oluşturacak bir olay olduğunda sizi uyarıyor. Görünürde güvenlik ihlali olarak işaretlenmeyecek farklı aktivite kayıtlarının birbiriyle ilişkilerini yorumlayarak, sistem üzerinde davranış analizleri gerçekleştiriyor, şüpheli olduğunu tespit ettiği olaylar için alarm oluşturarak farkındalık sağlıyor. Treo, zararlı aktiviteleri tespit ederken, aynı zamanda global siber istihbarat servislerinden de besleniyor. Dünyanın herhangi bir yerinde ortaya çıkan tehditleri, önceden kendi istihbarat veri tabanına alarak, şirketinizin sisteminde aynı aktivitelerin olup olmadığını takip ediyor.
Başarı Hikayeleri

Boyner Başarı Hikayesi

Boyner’in hali hazırda kullanmakta olduğu sunucu ve veri depolama cihazının performans ve kapasite gereksinimleri sebebiyle upgrade edilmesi ya da değiştirilmesi gerekiyordu. Sistemin sürekliliğinin ve performansının çok önemli olması nedeniyle cihazın konumlandırılması ve kurulum aşamasında Oracle veri tabanı önem taşımaktaydı. consequuntur magni dolores.

Başarı Hikayesi
Solventaş Başarı Hikayesi

Solventaş, dökme sıvı, varilli ve paketli kimyasalların ve petrol ürünlerinin depolandığı A Tipi Genel Gümrük Antreposu olarak faaliyet gösteriyor. İnovatif yaklaşımı ile kendini sürekli geliştiren Solventaş, yıllardır biriken deneyimini yeni teknolojilere sadece adapte olma değil aynı zamanda ön ayak olma becerisi ile birleştirerek her zaman genç ve deneyimli bir şirket olarak kalmayı başarıyor.