PORTFOLIO
SEARCH
SHOP
  • Your Cart Is Empty!
444 0 885

802.1x ve Ağ Erişim Kontrolü (NAC) Çözümleri

Treo, 802.1x ve Ağ Erişim Kontrolü (Network Access Control | NAC) Çözümleriyle, kurum içi ve dışındaki ağınıza bağlanacak cihazlarda, etkin bir denetim mekanizması kuruyor.

Dinamik VLAN (Sanal Yerel Alan Ağı) atamaları ve karantina bölgeleri oluşturuyor. Alan (domain) bazlı olarak son kullanıcı cihazları üzerinde ağa bağlanmadan önce belirleyeceğiniz erişim politikalarına göre, erişim denetimleri yapıyor. Böylece, izin vermediğiniz profildeki kullanıcı ve yetkisiz kişiler ağınıza bağlanamıyor.
Başarı Hikayeleri

Boyner Başarı Hikayesi

Boyner’in hali hazırda kullanmakta olduğu sunucu ve veri depolama cihazının performans ve kapasite gereksinimleri sebebiyle upgrade edilmesi ya da değiştirilmesi gerekiyordu. Sistemin sürekliliğinin ve performansının çok önemli olması nedeniyle cihazın konumlandırılması ve kurulum aşamasında Oracle veri tabanı önem taşımaktaydı. consequuntur magni dolores.

Başarı Hikayesi
Solventaş Başarı Hikayesi

Solventaş, dökme sıvı, varilli ve paketli kimyasalların ve petrol ürünlerinin depolandığı A Tipi Genel Gümrük Antreposu olarak faaliyet gösteriyor. İnovatif yaklaşımı ile kendini sürekli geliştiren Solventaş, yıllardır biriken deneyimini yeni teknolojilere sadece adapte olma değil aynı zamanda ön ayak olma becerisi ile birleştirerek her zaman genç ve deneyimli bir şirket olarak kalmayı başarıyor.