PORTFOLIO
SEARCH
SHOP
  • Your Cart Is Empty!
444 0 885

Finansal Kiralama

Treo’nun Finansal Kiralama Modeliyle, BT ihtiyaçlarınızı geleneksel satın alma yöntemiyle karşılamak yerine, kiralama yaparak eşit taksitler halinde ödeyebilirsiniz.

Böylece, 36 aylık BT ihtiyacınızı bütçe sıkıntısı yaşamadan gerçekleştirebilirsiniz. Yalnızca donanım ve yazılım ürünlerini değil, projelendirme, kurulum ve danışmanlık hizmetlerini de kapsam içine alarak tüm proje maliyetini taksitlendirebilirsiniz.
Başarı Hikayeleri

Boyner Başarı Hikayesi

Boyner’in hali hazırda kullanmakta olduğu sunucu ve veri depolama cihazının performans ve kapasite gereksinimleri sebebiyle upgrade edilmesi ya da değiştirilmesi gerekiyordu. Sistemin sürekliliğinin ve performansının çok önemli olması nedeniyle cihazın konumlandırılması ve kurulum aşamasında Oracle veri tabanı önem taşımaktaydı. consequuntur magni dolores.

Başarı Hikayesi
Solventaş Başarı Hikayesi

Solventaş, dökme sıvı, varilli ve paketli kimyasalların ve petrol ürünlerinin depolandığı A Tipi Genel Gümrük Antreposu olarak faaliyet gösteriyor. İnovatif yaklaşımı ile kendini sürekli geliştiren Solventaş, yıllardır biriken deneyimini yeni teknolojilere sadece adapte olma değil aynı zamanda ön ayak olma becerisi ile birleştirerek her zaman genç ve deneyimli bir şirket olarak kalmayı başarıyor.