PORTFOLIO
SEARCH
SHOP
  • Your Cart Is Empty!
444 0 885

Esnek Kapasite (FCS)

Treo, Esnek Kapasite Servisiyle (Flexible Capacity Services | FCS) bulut hizmetlerinin sağladığı “Kullandıkça Öde” (Pay Per Use) avantajlarını kendi veri merkezinizde deneyimleyebildiğiniz, ölçeklenebilir bir BT altyapı hizmeti sunuyor. 

Operasyonel finansal kiralama modeli kapsamında, satın alma yapmadan 3 ila 5 yıllık BT planları yapabilirsiniz.

Gelişen teknoloji ve ihtiyaçlarınıza göre, istediğiniz şekilde büyüyebilir, kullanmadığınız donanım için ödeme yapmak zorunda kalmazsınız. Çünkü Treo, kullanımınıza sunduğu sistemler üzerinde bir tampon alan konumlandırıyor, gerektiğinde devreye alabilmeniz için hazır bulunduruyor.

Esnek Kapasite Servisleri kapsamında, Treo’nun uzman ekibinin size özel teknik destek hizmetlerinden 7/24 yararlanabilirsiniz. Proaktif bakım ve yönetilen hizmetlerimizi kullanarak, şirketinizin bilgi işlem hedeflerini daha sağlıklı bir şekilde yürütebilirsiniz.
Başarı Hikayeleri

Boyner Başarı Hikayesi

Boyner’in hali hazırda kullanmakta olduğu sunucu ve veri depolama cihazının performans ve kapasite gereksinimleri sebebiyle upgrade edilmesi ya da değiştirilmesi gerekiyordu. Sistemin sürekliliğinin ve performansının çok önemli olması nedeniyle cihazın konumlandırılması ve kurulum aşamasında Oracle veri tabanı önem taşımaktaydı. consequuntur magni dolores.

Başarı Hikayesi
Solventaş Başarı Hikayesi

Solventaş, dökme sıvı, varilli ve paketli kimyasalların ve petrol ürünlerinin depolandığı A Tipi Genel Gümrük Antreposu olarak faaliyet gösteriyor. İnovatif yaklaşımı ile kendini sürekli geliştiren Solventaş, yıllardır biriken deneyimini yeni teknolojilere sadece adapte olma değil aynı zamanda ön ayak olma becerisi ile birleştirerek her zaman genç ve deneyimli bir şirket olarak kalmayı başarıyor.