PORTFOLIO
SEARCH
SHOP
  • Your Cart Is Empty!
444 0 885

Masaüstü Sanallaştırma (VDI)

Her geçen gün artan rekabet, şirket çalışanlarının sürekli sahada olmasını ve online kalmasını gerektiriyor.

Treo’nun Masaüstü Sanallaştırma Çözümleriyle (Virtual Desktop Infrastructure | VDI), istediğiniz her yerde ofisinizdeymiş gibi çalışabilirsiniz. masaüstü ya da dizüstü bilgisayarınızdan, tablet ya da akıllı telefonunuzdan hangisini kullanırsanız kullanın, ofiste çalışma konfor ve güvenliğine sahip olursunuz. Böylece sistem yöneticileri de en çok zorlandıkları Son Kullanıcı Yedeklemesi, Yardım Masası (helpdesk) gibi birçok konunun üstesinden gelebilir. Ayrıca altyapı, uygulama ve işletim sistemi güncellemeleri sebebiyle, sürekli yatırım yapmak zorunda kalmaz, teknoloji ve performanstan ödün vermeden yatırımınızı uzun yıllar koruyabilirsiniz.
Başarı Hikayeleri

Boyner Başarı Hikayesi

Boyner’in hali hazırda kullanmakta olduğu sunucu ve veri depolama cihazının performans ve kapasite gereksinimleri sebebiyle upgrade edilmesi ya da değiştirilmesi gerekiyordu. Sistemin sürekliliğinin ve performansının çok önemli olması nedeniyle cihazın konumlandırılması ve kurulum aşamasında Oracle veri tabanı önem taşımaktaydı. consequuntur magni dolores.

Başarı Hikayesi
Solventaş Başarı Hikayesi

Solventaş, dökme sıvı, varilli ve paketli kimyasalların ve petrol ürünlerinin depolandığı A Tipi Genel Gümrük Antreposu olarak faaliyet gösteriyor. İnovatif yaklaşımı ile kendini sürekli geliştiren Solventaş, yıllardır biriken deneyimini yeni teknolojilere sadece adapte olma değil aynı zamanda ön ayak olma becerisi ile birleştirerek her zaman genç ve deneyimli bir şirket olarak kalmayı başarıyor.