PORTFOLIO
SEARCH
SHOP
  • Your Cart Is Empty!
444 0 885

İstemci Yönetimi Çözümleri

İstemcilerin (client) sayısı, çeşidi ve önemi her geçen gün artıyor. “Kendi Cihazını Getir” (Bring Your Own Device | BYOD) yönteminin sıklıkla tercih ediliyor ve birçok farklı cihaz kullanılıyor.

Ayrıca kurumlar da çalışanlarına tablet ya da akıllı telefon veriyor ve iş uygulamalarının bu cihazların üzerinde de çalışmasını bekliyor. Mobil cihazlar birçok ihtiyacımızı karşılıyor ancak özellikle Windows işletim sistemi kullanılmayan cihazlarda, BT departmanlarının şirket bilgilerini güvende tutması ve bu cihazları yönetmesi zorlaşıyor.

Treo'nun İstemci Yönetimi (Client Management) Çözümüyle; iOS, Android ve Windows OS gibi çeşitli cihazlardaki uygulamaları tek bir yönetim konsolundan dağıtabilir ve yönetebilirsiniz. Veri paylaşımını sınırlayarak kurumsal verilerinizin sızmasını engelleyebilir, kurumsal kaynaklara şirketinizin güvenlik politikaları doğrultusunda sorunsuz bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Veri şifreleme, cihaz kilitleme gibi işlemleri uzaktan yapılabilir, bulut sistemlerine uyumlu hale gelebilirsiniz.
Başarı Hikayeleri

Boyner Başarı Hikayesi

Boyner’in hali hazırda kullanmakta olduğu sunucu ve veri depolama cihazının performans ve kapasite gereksinimleri sebebiyle upgrade edilmesi ya da değiştirilmesi gerekiyordu. Sistemin sürekliliğinin ve performansının çok önemli olması nedeniyle cihazın konumlandırılması ve kurulum aşamasında Oracle veri tabanı önem taşımaktaydı. consequuntur magni dolores.

Başarı Hikayesi
Solventaş Başarı Hikayesi

Solventaş, dökme sıvı, varilli ve paketli kimyasalların ve petrol ürünlerinin depolandığı A Tipi Genel Gümrük Antreposu olarak faaliyet gösteriyor. İnovatif yaklaşımı ile kendini sürekli geliştiren Solventaş, yıllardır biriken deneyimini yeni teknolojilere sadece adapte olma değil aynı zamanda ön ayak olma becerisi ile birleştirerek her zaman genç ve deneyimli bir şirket olarak kalmayı başarıyor.