PORTFOLIO
SEARCH
SHOP
  • Your Cart Is Empty!
444 0 885

END-USER COMPUTING ÇÖZÜMLERİ

Masaüstü Sanallaştırma (VDI)
Her geçen gün artan rekabet, şirket çalışanlarının sürekli sahada olmasını ve online kalmasını gerektiriyor. Treo’nun Masaüstü Sanallaştırma Çözümleriyle (Virtual Desktop Infrastructure | VDI), istediğiniz her yerde ofisinizdeymiş gibi çalışabilirsiniz. masaüstü ya da dizüstü bilgisayarınızdan, tablet ya da akıllı telefonunuzdan hangisini kullanırsanız kullanın, ofiste çalışma konfor ve güvenliğine sahip olursunuz. Böylece sistem yöneticileri de en çok zorlandıkları Son Kullanıcı Yedeklemesi, Yardım Masası (helpdesk) gibi birçok konunun üstesinden gelebilir. Ayrıca altyapı, uygulama ve işletim sistemi güncellemeleri sebebiyle, sürekli yatırım yapmak zorunda kalmaz, teknoloji ve performanstan ödün vermeden yatırımınızı uzun yıllar koruyabilirsiniz.
İstemci Yönetimi Çözümleri
İstemcilerin (client) sayısı, çeşidi ve önemi her geçen gün artıyor. “Kendi Cihazını Getir” (Bring Your Own Device | BYOD) yönteminin sıklıkla tercih ediliyor ve birçok farklı cihaz kullanılıyor. Ayrıca kurumlar da çalışanlarına tablet ya da akıllı telefon veriyor ve iş uygulamalarının bu cihazların üzerinde de çalışmasını bekliyor. Mobil cihazlar birçok ihtiyacımızı karşılıyor ancak özellikle Windows işletim sistemi kullanılmayan cihazlarda, BT departmanlarının şirket bilgilerini güvende tutması ve bu cihazları yönetmesi zorlaşıyor.

Treo'nun İstemci Yönetimi (Client Management) Çözümüyle; iOS, Android ve Windows OS gibi çeşitli cihazlardaki uygulamaları tek bir yönetim konsolundan dağıtabilir ve yönetebilirsiniz. Veri paylaşımını sınırlayarak kurumsal verilerinizin sızmasını engelleyebilir, kurumsal kaynaklara şirketinizin güvenlik politikaları doğrultusunda sorunsuz bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Veri şifreleme, cihaz kilitleme gibi işlemleri uzaktan yapılabilir, bulut sistemlerine uyumlu hale gelebilirsiniz.
Hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin