PORTFOLIO
SEARCH
SHOP
  • Your Cart Is Empty!
444 0 885

Yedekleme Danışmanlığı

Treo, sistem ve verilerinizi analiz ediyor, hangi uygulama ve ürünleri kullandığınızı tespit ederek, yedekleme politikalarınızı oluşturuyor.

Belirli periyotlarda mevcut sistem ve verilerinizin düzenli olarak yedeklerini alıyor, herhangi bir sorun olması durumunda alınan yedekten geri dönerek sistemlerinizi tekrar çalışır hale getiriyor. Treo, ihtiyaç ve isteklerinize göre farklı ürünlerle çözümler üretebiliyor. Veri yedekleme hizmetini, alternatif lokasyon ve iş sürekliliği hizmetleriyle birlikte sunuyor.
Başarı Hikayeleri

Boyner Başarı Hikayesi

Boyner’in hali hazırda kullanmakta olduğu sunucu ve veri depolama cihazının performans ve kapasite gereksinimleri sebebiyle upgrade edilmesi ya da değiştirilmesi gerekiyordu. Sistemin sürekliliğinin ve performansının çok önemli olması nedeniyle cihazın konumlandırılması ve kurulum aşamasında Oracle veri tabanı önem taşımaktaydı. consequuntur magni dolores.

Başarı Hikayesi
Solventaş Başarı Hikayesi

Solventaş, dökme sıvı, varilli ve paketli kimyasalların ve petrol ürünlerinin depolandığı A Tipi Genel Gümrük Antreposu olarak faaliyet gösteriyor. İnovatif yaklaşımı ile kendini sürekli geliştiren Solventaş, yıllardır biriken deneyimini yeni teknolojilere sadece adapte olma değil aynı zamanda ön ayak olma becerisi ile birleştirerek her zaman genç ve deneyimli bir şirket olarak kalmayı başarıyor.