PORTFOLIO
SEARCH
SHOP
  • Your Cart Is Empty!
444 0 885

Microsoft Çözümleri Danışmanlığı

Treo, Microsoft ürünlerinizdeki mevcut yapıları analiz ediyor, sağlık kontrollerini yapıyor, iş ihtiyaçlarınıza uygun, tasarım ve modelleme çalışmaları yürütüyor, entegrasyon ve geçiş süreçlerinin planlanma, dokümantasyon ve raporlamasını gerçekleştiriyor.

Diğer sistem bileşenlerinin Microsoft ürünleriyle entegrasyon ve uyumluluklarının sağlanması ve planlanmasının yanı sıra; teknoloji ve ürün bileşenlerinden iş süreçleriniz ve gereksinimlerinizle örtüşen azami fayda ve geri dönüşün sağlanmasına yönelik öneriler oluşturuyor ve raporluyor.
Başarı Hikayeleri

Boyner Başarı Hikayesi

Boyner’in hali hazırda kullanmakta olduğu sunucu ve veri depolama cihazının performans ve kapasite gereksinimleri sebebiyle upgrade edilmesi ya da değiştirilmesi gerekiyordu. Sistemin sürekliliğinin ve performansının çok önemli olması nedeniyle cihazın konumlandırılması ve kurulum aşamasında Oracle veri tabanı önem taşımaktaydı. consequuntur magni dolores.

Başarı Hikayesi
Solventaş Başarı Hikayesi

Solventaş, dökme sıvı, varilli ve paketli kimyasalların ve petrol ürünlerinin depolandığı A Tipi Genel Gümrük Antreposu olarak faaliyet gösteriyor. İnovatif yaklaşımı ile kendini sürekli geliştiren Solventaş, yıllardır biriken deneyimini yeni teknolojilere sadece adapte olma değil aynı zamanda ön ayak olma becerisi ile birleştirerek her zaman genç ve deneyimli bir şirket olarak kalmayı başarıyor.