PORTFOLIO
SEARCH
SHOP
  • Your Cart Is Empty!
444 0 885

Güvenlik Çözümleri Danışmanlığı

Treo, kurumsal güvenlik ihtiyaçlarınızı belirliyor, bilgi güvenliği yatırımlarınızın verimliliğini ölçüyor, bilgi varlıklarına yönelik güvenlik tehditlerini tespit ediyor ve kurumsal risk analizinizi yapıyor.

Kurumsal BT güvenlik teknolojilerinin değerlendirilmesi, teknoloji yatırımı, güvenlik ihlali konularında bilgilendirme, uygulama geliştirme ve güvenlik politikası değerlendirme gibi amaçlarla danışmanlık hizmetleri sunuyor.

Sistem iyileştirme, model geliştirme ve mevcut yapının analizi açılarından bakıldığında, Treo, ürün bağımsız, bilgi ve birikim temelli bir hizmet sunuyor. FW (Firewall), NAC (Network Access Control), ADC (Analog-to-Digital Converter) teknolojileri gibi alanlarda durum analizleri yapıyor, çözüm önerileri geliştiriyor. İhtiyaçlarınıza uygun çözüm, model ve proje tasarımı talep ettiğinizde Fortinet ve Checkpoint ürünlerini kullanıyor.
Başarı Hikayeleri

Boyner Başarı Hikayesi

Boyner’in hali hazırda kullanmakta olduğu sunucu ve veri depolama cihazının performans ve kapasite gereksinimleri sebebiyle upgrade edilmesi ya da değiştirilmesi gerekiyordu. Sistemin sürekliliğinin ve performansının çok önemli olması nedeniyle cihazın konumlandırılması ve kurulum aşamasında Oracle veri tabanı önem taşımaktaydı. consequuntur magni dolores.

Başarı Hikayesi
Solventaş Başarı Hikayesi

Solventaş, dökme sıvı, varilli ve paketli kimyasalların ve petrol ürünlerinin depolandığı A Tipi Genel Gümrük Antreposu olarak faaliyet gösteriyor. İnovatif yaklaşımı ile kendini sürekli geliştiren Solventaş, yıllardır biriken deneyimini yeni teknolojilere sadece adapte olma değil aynı zamanda ön ayak olma becerisi ile birleştirerek her zaman genç ve deneyimli bir şirket olarak kalmayı başarıyor.