PORTFOLIO
SEARCH
SHOP
  • Your Cart Is Empty!
444 0 885

Veri Merkezi Konsolidasyonu

Bir holdingin çatısı altındaki şirketlerin ve kardeş kuruluşların, farklı lokasyonlarının yanı sıra, farklı performans ve güvenlik ihtiyaçları sebebiyle, ayrı veri merkezlerine sahip olmaları gerekiyor.

Bu durumda sunucu, veri depolama, yedekleme, güvenlik, lisans, veri merkezi, iş sürekliliği, Felaket Kurtarma

Merkezi (Disaster Recovery Center | DRC) vb. yatırımların maliyetini de ayrı ayrı karşılamak zorunda kalıyorlar. 

Bu yatırımların tamamı yapılsa da yönetilecek çok fazla veri merkezi olduğu ve yeterli sistem yöneticisi bulunmadığı için, hedeflenen yapı istenildiği gibi oluşturulamıyor.

Treo’nun Veri Merkezi Konsolidasyon Çözümüyle (Data Center Consolidation), farklı lokasyonlarda bulunan dağınık biçimdeki veri merkezlerinizi tek bir merkezde birleştirip kolayca yönetebilirsiniz. Maliyet avantajına sahip olmanın yanı sıra, lokal veri merkezi kullanmanın avantajlarından faydalanmaya devam edebilirsiniz. Her şirket için ayrı ayrı küçük yatırımlar yapmak yerine, daha büyük tek bir veri merkezi yatırımıyla, daha üst seviye donanımlara kavuşabilir, daha nitelikli hizmet alabilirsiniz. Ayrıca iş sürekliliği ve Felaket Kurtarma Merkezi yatırımını da tek elden yapabilir; yönetimi kolay, düşük maliyetli ve izlenebilir bir yapı oluşturabilirsiniz.
Başarı Hikayeleri

Boyner Başarı Hikayesi

Boyner’in hali hazırda kullanmakta olduğu sunucu ve veri depolama cihazının performans ve kapasite gereksinimleri sebebiyle upgrade edilmesi ya da değiştirilmesi gerekiyordu. Sistemin sürekliliğinin ve performansının çok önemli olması nedeniyle cihazın konumlandırılması ve kurulum aşamasında Oracle veri tabanı önem taşımaktaydı. consequuntur magni dolores.

Başarı Hikayesi
Solventaş Başarı Hikayesi

Solventaş, dökme sıvı, varilli ve paketli kimyasalların ve petrol ürünlerinin depolandığı A Tipi Genel Gümrük Antreposu olarak faaliyet gösteriyor. İnovatif yaklaşımı ile kendini sürekli geliştiren Solventaş, yıllardır biriken deneyimini yeni teknolojilere sadece adapte olma değil aynı zamanda ön ayak olma becerisi ile birleştirerek her zaman genç ve deneyimli bir şirket olarak kalmayı başarıyor.