Başarı Hikayesi

Boyner Başarı Hikayesi

 

Birlikte başarılı projelere imza atan Treo, HPE ve Boyner Grup, yeni projeler ve farklı çözümlerle bu iş birliğini geliştirmeye devam ediyor.

Boyner olarak Türkiye’de perakende ve alışveriş deneyiminde neredeyse her eve her yaşama dokunmuş bir grubuz. Kuruluşumuzdan bugüne, 65 yıldır müşterilerimizle her zaman bir aile gibiyiz. Bunun en büyük nedeni de kuşkusuz karşılıklı güven. Ayrıca Boyner ihtiyaçlara göre en yeni ve en trend ürünleri ülkemizle buluşturmakta da daima öncü oldu. Bu aile aslında birlikte büyüdü desek yanlış olmaz. Günün gerisinde kalamazsınız. Aksine sürekli ileriyi düşünmeniz gerekir. Bu hedefe yönelik 7 grup şirketimiz, 500’den fazla mağazamız, 8 e-ticaret sitemiz, mobil uygulamalarımız var. Tüm bunları 10 bini aşkın çalışanımız ve büyük bir iş ortağı ekosistemimizle birlikte tasarlıyor, geliştiriyor ve uyguluyoruz. Sektörün öncüsü olan ve daima geleceği hedefleyen bu büyük yapıda herhangi bir iş kesintisi düşünülemez. Bu yüzden de Bilgi Teknolojileri bizim işimizin adeta omurgası.
Yaptığımız iş, hep bir adım önde olmamızı gerektiriyor. Bu anlamda teknolojinin getirdiği kolaylıklardan ve avantajlardan sonuna kadar yararlanıyoruz. Müşterilerimizin zamanı çok kıymetli, biz de müşterilerimize en iyi deneyimi yaşatmak için sürekli zamanla yarışmalıyız. Teknolojinin nimetlerinden yaralanmak zorunluluğumuz; ancak bu yeni teknolojileri sisteminizin içine entegre etmek ve katma değerli projeler geliştirmek için hem zamana hem de IT altyapınızın doğru çalışmasına ve yönetilmesine ihtiyacımız var. Bizim için hayati önemdeki bu noktada ailemizin bir parçası olmuş ve alanında uzman iş ortaklarımız var. Onların yönetiminde iş süreçlerimizi kesintisiz, hızlı ve istediğimiz gibi yürütebiliyoruz. Bu sayede değer katan projeler için ihtiyacımız olan zamana sahip olabiliyoruz. Güven olmadan bu saydıklarım olabilir mi? Boyner olarak ailemizin BT altyapı yönetimi Treo & HPE’ye emanet diyebiliriz.
Treo ve HPE, ihtiyaçlarımızı, beklentilerimizi ve yapmak istediklerimizi anlıyor ve bunu birlikte nasıl başarabileceğimize dair kapsamlı bir yol haritasıyla karşınıza çıkıyor. Çok fazla veriye dayanan bir işimiz var. Bu veriyi doğru ve verimli kullanabilmek bir deneyim gerektiriyor; ama sadece deneyim yeterli değil. İşin devamlılığı için o verilerin her zaman kontrolümüzde olması şart. Treo & HPE, grup şirketlerimiz ile birlikte BT altyapımızın konsolidasyonu, gereken donanım kaynaklarının sağlanması ve tüm bu altyapının bir bütün halinde uçtan uca yönetimi için tam da ihtiyaçlarımıza uygun ve son derece esnek bir çözüm sundu. Boyner grup olarak bizim tercih ettiğimiz veri merkezlerinde, ihtiyacımız olan SLA’ler kapsamında ve ITIL pratiklerine uygun biçimde, sunucu, depolama, network, yedekleme ve felaket kurtarma altyapımızı bir bütün halinde yönetiyor, ölçümlüyor ve raporluyorlar. Treo & HPE’nin sunduğu budenli kapsamlı yönetilen hizmet çözümü ile katma değerli işlere zaman ayırıp, şirketimize değer katacak projeleri ön plana alabiliyoruz.
Treo & HPE hem maliyetlerimiz açısından bize verimli, sürdürülebilir ve avantajlı bir perspektif yarattı hem de işimizin kesintiye uğramaması için bize özel geliştirdiği formülleriyle her zaman yanımızda yer aldı. Treo’nun Yönetilen Hizmetler çatısı altında verdiği tüm hizmet ve servislerden faydalanıyoruz. Ölçeklendirilebilir, stratejik ve 360 derece perspektif sunabilen çözümleri ile bize de işimizi daha iyi yapabilecek vakit kazandırıyor. Treo sayesinde, altyapımızın sağlıklı bir biçimde 7×24 yönetildiğinden eminiz. Bu yükü aklımızdan ve takvimlerimizden çıkarmak, BT ekibi olarak konsantrasyonumuzu ve motivasyonumuzu daha da üst bir noktaya taşıdı. BT altyapımızın sürekliliği bizim işimizin yönetilmesi anlamında en can alıcı nokta. Hatırlarsanız Treo & HPE için ailemizin bir parçası gibi demiştim.