PORTFOLIO
SEARCH
SHOP
  • Your Cart Is Empty!
444 0 885

Veri Merkezi Ağ Çözümleri (DCN)

Kampüs ve veri merkezi ağ çözümleri, bazı açılardan benzerlik gösteriyor.

Örneğin her iki çözüm de TCP/IP ağı kullanıyor, birçok porta ve bant genişliğine ihtiyaç duyuyor. Ancak bu çözümler, kullanıldıkları ortama göre de farklılaşıyor. İki çözüm arasındaki en temel fark, ağın kullanım şekli…

Treo, Kampüs Ağ Çözümüyle (Campus Networking) kullanıcılarınızın kurumsal ağların yanı sıra; masaüstü veya dizüstü bilgisayar, bulut santral veya mobil telefon, video konferans sistemi, yazıcı vb. cihazlara kablolu veya kablosuz olarak bağlanmasını sağlıyor. Veri Merkezi Ağ Çözümleri’nde (Data Center Networking | DCN) ise ana sunucuların yanı sıra; veri depolama, veri yedekleme, ağ güvenlik ve yük paylaşım cihazlarının kablolu olarak merkezi veya dağıtık veri merkezlerinde konumlandırılması ve kurumsal yapıya hizmet vermesi hedefleniyor.

Kampüs ağında port bağlantı ihtiyacı, 1 ila 10 Gigabit arasında değişiyor ve veri trafiği gecikmelerine karşı hassas. Veri merkezi ağında ise ölçeğe göre 10 ila 100 Gigabit arasında değişiyor ve veri trafiği gecikmelerine karşı daha da hassas. Kampüs ve veri merkezi ağ çözümleri, kritiklik ve hizmet sürekliliği, hız ve performans, trafik akışı, ağ mimarisi ve kullanılan cihazlar kapsamında da farklılık gösteriyor.

Treo, veri merkezi ağınızı sürdürülebilir, esnek, ölçeklenebilir, yüksek performanslı ve güvenilir şekilde ve en yeni teknolojilere uygun olarak tasarlıyor. Beklenti, ihtiyaç ve iş planlarınızla en iyi örtüşecek ağ teknolojileri çözümünü üretmek için çalışıyor. Kapasite ve performans planlama, iyileştirme / optimizasyon, yerel / uluslararası standartlara uyumluluk analizlerini yapıyor, çıktıları öneri modellerine dönüştürüyor. Treo, alan uzmanlığı ve proje deneyimi gerektiren her ölçekteki uzak ofis / şube ağ entegrasyon çözümlerini (ROBO) anahtar teslim olarak projelendiriyor, devreye alıyor ve proje sonrası hizmetlerini sağlıyor.
Başarı Hikayeleri

Boyner Başarı Hikayesi

Boyner’in hali hazırda kullanmakta olduğu sunucu ve veri depolama cihazının performans ve kapasite gereksinimleri sebebiyle upgrade edilmesi ya da değiştirilmesi gerekiyordu. Sistemin sürekliliğinin ve performansının çok önemli olması nedeniyle cihazın konumlandırılması ve kurulum aşamasında Oracle veri tabanı önem taşımaktaydı. consequuntur magni dolores.

Başarı Hikayesi
Solventaş Başarı Hikayesi

Solventaş, dökme sıvı, varilli ve paketli kimyasalların ve petrol ürünlerinin depolandığı A Tipi Genel Gümrük Antreposu olarak faaliyet gösteriyor. İnovatif yaklaşımı ile kendini sürekli geliştiren Solventaş, yıllardır biriken deneyimini yeni teknolojilere sadece adapte olma değil aynı zamanda ön ayak olma becerisi ile birleştirerek her zaman genç ve deneyimli bir şirket olarak kalmayı başarıyor.