PORTFOLIO
SEARCH
SHOP
  • Your Cart Is Empty!
444 0 885

Uzak Ofis / Şube Ağ Çözümleri (ROBO)

Uzak ofis, şube ya da zincir mağazalar, şirketlerin ana merkezlerinden uzak alanları temsil ediyor.

Bu alanların hem merkez ofisleriyle hem de diğer uzak ofislerle aynı ortamdaymış gibi birlikte çalışması, günümüzün iletişim yapısında vazgeçilmez oldu.

Treo, doğru ve uygun ağ çözümleriyle, farklı ofislerde çalışan kişilerin, aynı ofiste yan yanaymış gibi çalışabilmelerini sağlıyor.

Treo, Uzak Ofis / Şube (Remote Office / Branch Office | ROBO) Ağ Çözümüyle, şirketinizin ihtiyaçlarını analiz ediyor, kullanacağınız ürünleri öneriyor. Uzak ve yerel alan ağlarınızı yapılandırıyor, kablolu / kablosuz iletişim ağları üzerindeki veri, ses, video trafiklerinin optimizasyonunu yapıyor. Ağlarınızı regülasyonlara uyumlu hale getiriyor, uçtan uca kontrollerini sağlayarak anahtar teslim hizmet sunuyor.

Treo, beklenti, problem ve iş planlarınızla en iyi şekilde örtüşecek ağ teknolojileri çözümünü üretiyor. Kapasite ve performans planlama, iyileştirme / optimizasyon, yerel / uluslararası standartlara uyumluluk analizleri yaparak öneri modelleri geliştiriyor. Ana ya da yedek taşıyıcı olarak seçilecek teknolojilerin, trafik optimizasyonlarının ve oluşturulacak güvenlik altyapısının tesisine yönelik öneriler sunuyor.

Treo, Yeni Nesil Uzak Ofis / Şube Ağ Çözümleri kapsamında, geleneksel uzak alan ağı (WAN) cihazlarınızı kolayca yeni nesil cihazlarla değiştiriyor. Birden fazla uzak alan ağı için trafiğin dinamik olarak dağıtılmasını, tek noktadan yönetilmesini, güvenlik için yeni nesil cihazlar kullanılmasını ve hat maliyetlerinin optimize olmasını sağlıyor. Alan uzmanlığı ve proje deneyimi gerektiren her ölçekteki uzak ofis / şube ağ entegrasyon çözümlerini anahtar teslim olarak projelendiriyor, devreye alıyor ve proje sonrası hizmetlerini sağlıyoruz.
Başarı Hikayeleri

Boyner Başarı Hikayesi

Boyner’in hali hazırda kullanmakta olduğu sunucu ve veri depolama cihazının performans ve kapasite gereksinimleri sebebiyle upgrade edilmesi ya da değiştirilmesi gerekiyordu. Sistemin sürekliliğinin ve performansının çok önemli olması nedeniyle cihazın konumlandırılması ve kurulum aşamasında Oracle veri tabanı önem taşımaktaydı. consequuntur magni dolores.

Başarı Hikayesi
Solventaş Başarı Hikayesi

Solventaş, dökme sıvı, varilli ve paketli kimyasalların ve petrol ürünlerinin depolandığı A Tipi Genel Gümrük Antreposu olarak faaliyet gösteriyor. İnovatif yaklaşımı ile kendini sürekli geliştiren Solventaş, yıllardır biriken deneyimini yeni teknolojilere sadece adapte olma değil aynı zamanda ön ayak olma becerisi ile birleştirerek her zaman genç ve deneyimli bir şirket olarak kalmayı başarıyor.