PORTFOLIO
SEARCH
SHOP
  • Your Cart Is Empty!
444 0 885

Kurumsal Ağ Çözümleri (CNS)

Treo, Kurumsal Ağ Çözümleriyle (Corporate Network Services | CNS), yerel, geniş alan ve kablosuz alan ağınızı sürdürülebilir, esnek, ölçeklenebilir, yüksek performanslı ve güvenilir şekilde en yeni teknolojilere uygun olarak tasarlıyor.

Ağınızı hızlandırıp maliyetini ve karmaşıklığını azaltmanıza, güvenliğini artırmanıza ve mobilitenin tüm değerlerinden
yararlanmanıza yardımcı oluyor.

Treo, ağ tasarımını, şirketinizin performans ve maliyet değişkenlerini dikkate alarak yapıyor, iletişim teknolojilerinin sunduğu yeni fırsatları da mevcut altyapılarınıza entegre ediyor.

Değişik lokasyonlarda hizmet veren ofislerin ve internet bağlantısı ihtiyacının artması, bulut teknolojileriyle uygulamaların merkezileşmesi, bant genişliği ihtiyacını artırıyor. Bu durum da farklı trafiklerin akıllı geniş alan ağı çözümleri üzerinden yönetilmesini gerektiriyor.

Treo, Kurumsal Ağ Çözümleri kapsamında şirketinizin beklenti, problem ve iş planları doğrultusunda en uygun ağ teknolojileri çözümünü üretmek için çalışıyor. Kapasite ve performans planlama, iyileştirme / optimizasyon, yerel / uluslararası standartlara uyumluluk analizlerini yaparak bu analiz çıktılarının öneri modellerine dönüştürülmesini sağlıyor.

Farklı teknolojilerin giderek daha fazla birlikte kullanılması, yerel ağların daha iyi tasarlanmasını gerektiriyor. İş verimliliği ve sürekliliği ancak doğru projelendirilmiş ve stabil halde çalışan bir iletişim altyapısıyla sağlanabiliyor.

Treo, Kablosuz Alan Ağı (WLAN) Çözümleriyle, yerel alan ağınızın kapsama alanını hızlı ve kolayca genişleterek, büyüyen organizasyonunuza ve mobil çalışanlarınıza anında ağ erişimi sağlıyor. Alan uzmanlığı ve proje deneyimi gerektiren her ölçekteki ağ entegrasyon çözümlerini anahtar teslim olarak projelendirip devreye alıyor ve proje sonrasında hizmet vermeye devam ediyor.
Başarı Hikayeleri

Boyner Başarı Hikayesi

Boyner’in hali hazırda kullanmakta olduğu sunucu ve veri depolama cihazının performans ve kapasite gereksinimleri sebebiyle upgrade edilmesi ya da değiştirilmesi gerekiyordu. Sistemin sürekliliğinin ve performansının çok önemli olması nedeniyle cihazın konumlandırılması ve kurulum aşamasında Oracle veri tabanı önem taşımaktaydı. consequuntur magni dolores.

Başarı Hikayesi
Solventaş Başarı Hikayesi

Solventaş, dökme sıvı, varilli ve paketli kimyasalların ve petrol ürünlerinin depolandığı A Tipi Genel Gümrük Antreposu olarak faaliyet gösteriyor. İnovatif yaklaşımı ile kendini sürekli geliştiren Solventaş, yıllardır biriken deneyimini yeni teknolojilere sadece adapte olma değil aynı zamanda ön ayak olma becerisi ile birleştirerek her zaman genç ve deneyimli bir şirket olarak kalmayı başarıyor.