Yeni Nesil İletişim Çözümleri
Oraya gitmeden orada olun
 

Treo Birleşik İletişim Hizmetleri

 

Treo Birleşik İletişim Hizmetleri, Microsoft Lync çözümü ile birlikte, kullanıma hazır Kurumsal İletişim platformunu müşterilerine sunuyor. Birleşik İletişim Hizmetleri servisimiz, Ofis uygulamları, Telefon, Sürekli Sohbet ve Sesli Posta hizmletlerinin entegre bir şekilde kullanarak iletişim verimliliğini en üst seviyeye çıkarıyor.

Anlık İleti ve İletişim Durumu, Görüntülü Görüşmeler , Lync Toplantıları ve Telefon hizmetleri ve daha fazlası
 
 
 

İşinize Ne Katar?
 

Her yerde iletişimde olun

Lync kullanıcıların ağ bağlantısına sahip oldukları her yerde güvenli bir şekilde iletişim kurmasına olanak sağlar ve ağ koşullarına otomatik olarak uyum sağlar.

İstediğiniz aygıtı kullanın

Lync, Windows PC'ler, Windows Phone, iOS ve Android akıllı telefonlarda kullanılabilen tutarlı ve tanıdık bir deneyim ile iletişimi kolaylaştırır. Windows 8 ve Windows RT için yeni derinlikli Lync uygulaması benzersiz bir önce-dokun deneyimi sağlar.

Doğru şekilde iletişim kurun

Lync, sesli ve görüntülü aramaları, Lync Toplantıları'nı, iletişim durumunu ve anlık iletiyi tek bir kullanımı kolay istemcide birleştirerek, farklı iletişim şekilleri arasında seçim ve geçiş yapmayı basitleştirir.

Dış dünyaya bağlanın

Lync federasyonu, birleşik iletişimi Lync veya Skype kullanan müşterilerine, tedarikçilerine ve iş ortaklarına Internet üzerinden güvenli bir şekilde sağlar.

Standartlara dayalı HD video'dan yararlanın

Lync, çok çeşitli aygıtlarda yüksek kalitede video deneyimi sağlamak için H.264 SVC gibi açık standartları kullanır.

Sanal toplantıları daha etkin kılın

Yeni çok taraflı HD video desteği ile aynı anda beş taneye kadar toplantı katılımcısını görün. Kimi göreceğinizi kendiniz seçebilir veya Lync'in sizin için seçmesine izin verebilirsiniz.

Toplantılara kolayca katılın

Bir Lync Toplantısı'na katılmak için akıllı telefonlarda, tabletlerde ve PC'lerde sadece tek bir dokunuş veya tıklatma gereklidir.

Tarayıcı tabanlı erişim ile Lync Toplantılarını kuruluşunuzun dışına genişletin

Lync Web App, PC ve Mac kullanıcılarına Lync Toplantısı'na bir tarayıcıdan katılma olanağı sağlar ve anlık ileti, ses, çok taraflı video, veri işbirliği ve paylaşımı dahil tam bir çevrimiçi toplantı deneyimi sunar.

OneNote'ta not alın

OneNote paylaşımı, kullanıcıların Lync Toplantıları'nda OneNote sayısal toplantı notları oluşturmasına ve paylaşmasına olanak sağlar.

En iyi iletişim yolunu hızla ve sezgisel olarak bulun

Hızlı Lync, Lync kişi listesindeki bir kişinin üzerinde beliren ve kullanılabilir iletişim modlarını gösteren bir menüdür.

bize ulaşın

444 0 885

info@treo.com.tr