Bilgi teknolojilerindeki uzman yaklaşımıyla
hızlı ve doğru çözümler

 

Sunucu ve Veri Depolama

Treo olarak, HP Advanced Storage Gold Specialist ve HP Advanced Computing Gold Specialist uzmanlığımızla, Sunucu ve Veri Depolama Çözümleri'nin konumlandırılması, bu sistemlerin kurulumu ve etkin bir şekilde işletilmesi konularında müşterilerimize hizmet sunuyoruz.

Daha fazla

Sanallaştırma

Sanallaştırma teknolojilerinde uzman ekibimiz sayesinde kurumların özel ihtiyaçlarına uygun modellemeler ve uygulamalar sunuyoruz. Masaüstü ve Sunucu Sanallaştırma yöntemiyle müşterilerimize maliyet kazancı, verimlilik artışı ve iş sürekliliği sağlıyoruz.

Daha fazla

 
 

Yedekleme

Treo Kurumsal Yedekleme Çözümleri, her seviyeden altyapıya sahip firmaların veri merkezlerinin yedekleme problemlerini çözmek amacıyla tasarımlar geliştiriyor, tamamen sertifikalandırılmış veri koruma çözümleri kullanıyor.

Daha fazla

Otomasyon

Otomasyon çözümlerimiz, hizmet sunduğumuz firmaların altyapıları, politikaları, süreçleri ve en iyi uygulamaları hakkında bilgi toplayarak; masrafları azaltmak, uygulama kullanılabilirliğini genişletmek ve hizmet teslimatını geliştirmek amacıyla IT personelinin yönetilebilir sistemler inşa etmesini ve faaliyetlerini otomatize etmesine olanak sağlıyor.

Daha fazla

 
 

İstemci Çözümleri

Treo olarak, müşterilerimizin kullanıcıları için laptop, tablet PC, Thin Client, desktop ve Workstation ürünlerinin tedarik ve yönetim hizmeti sunuyoruz.

Daha fazla

Yazılım Lisanslama

Microsoft Türkiye’nin en önemli iş ortaklarından biri olarak müşterilerimizin Microsoft teknolojilerinden maksimum düzeyde yararlanmaları ve yaptıkları yatırımın karşılığını en kısa sürede almalarını sağlıyoruz. İhtiyaç analizi, uygun lisanslama modelinin seçimi, lanlama, devreye alma, işletme ve yönetim aşamalarında müşterilerimize kolay ve uygulanabilir çözümler sunuyoruz.

Daha fazla

 
 

Network & Güvenlik

Müşterilerimizin tüm ağ yapıları için yüksek verimli ve güvenli çözümler geliştiriyoruz. Yapısal kablolamadan gelişmiş ağ ve güvenlik cihazlarına kadar geniş bir yelpazede ürün ve hizmet sunuyoruz.

Daha fazla

Danışmanlık

Treo Teknoloji Danışmanlık Hizmetleri olarak her geçen gün değişen bilgi teknolojileri ürünleri ve uygulamalarını takip ediyor, güncel eğitim yatırımları yapıyor ve test ortamlarında çözümleri test ederek müşterilerimize süreli ve sözleşmeli olarak sunuyoruz.

Daha fazla

 
 

Birleşik İletişim

Yeni Nesil İletişim Çözümleri : Oraya gitmeden orada olun

Daha fazla