Bilgi teknolojilerindeki uzman yaklaşımıyla
hızlı ve doğru çözümler

 

HPE İş Ortağı, HPE Platinium Partner

2006 Yılından bu yana HPE iş ortaklığımız uzmanlıklarımızı arttırarak devam ediyor.  HPE'nin kurumsal çözümlerindeki uzmanlığımızı, yurtiçi ve yurtdışındaki eğitimler ile sürekli güncel tutmaktayız. Sahip olduğumuz sertifikasyonların yanı sıra uyguladığımız başarılı projeler uzmanlığımızın en büyük referansıdır. Başarılı projelerimiz sayesinde müşterilerimiz ve HPE Türkiye tarafından  tercih edilen iş ortağı olmayı sürdürüyoruz. Yılın Fark Yaratan EG Kurumsal Projesi  Treo’nun!
Müşterilerimize, Türkiye' deki en yetkin HPE İş ortaklarından biri olarak HPE yetkili servis merkezi olarak hizmet vermekteyiz. 
 
 
HPE Uzmanlıklarımız;
 
  • HPE Platinum Converged Infrastructure Specialist
  • HPE Platinum Server Specialist 
  • HPE Platinum Storage Specialist 
  • HPE Platinum Networking Specialist 
  • HPE Platinum ServiceOne Enterprise Group Specialist 
 

 

HP Inc Partner First Gold

2006 Yılından bu yana HP Inc  kurumsal çözümler iş ortaklığımız  devam etmektedir. Bugüne dek bir çok başarılı proje yapılmış ve özellikle İş İstasyonları çözümleri tarafında bir çok kez üretici tarafından ödüllendirilmiştir. 
Yetkin uzman EUC ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. 
 
HP Inc Uzmanlıklarımız;
 
HP Gold Partner, Computing
HP Gold Partner, Printing
HP Gold Partner, Workstation vertical industry specialist
 
 

Yılın En Yüksek Büyüme Gösteren İş Ortağı Treo

Aruba’yı markasına ekledikten sonra hem kablolu hem de kablosuz ortamlar için Dünya’nın bir numaralı üreticisi haline gelen  HPE Aruba’nın çözümleri ile ilgili  teknoloji danışmanlığı  veren Treo,  
Aruba’dan “Yılın En Yüksek Büyüme Gösteren İş Ortağı Ödülü” nü aldı.
 
Aruba ACMP (Aruba Certified Mobility Professional Certification) sertifikasına sahip Treo’nun verdiği Aruba çözümleri arasında Uzak lokasyon çözümleri, Bring Your Own Device ve Mobilite Çözümleri ile  NOC (monitoring) çözümleri bulunuyor.
 
RAP çözümü ile kurumların şubelerinde (veya herhangi bir yerdeki  uzaktan çalışılan bölgelerdeki ) personel VPN olmadan bulundukları yeri ofisleri gibi kullanabiliyorlar. Aynısı 3G ile de yapılabiliyor.
CLEARPASS çözümü ile ise  Treo, kurumsal networkun daha güvenli hale getirilmesine destek oluyor.
Clearpass ile  son kullanıcının PC tablet telefon ve üzerinde çalışan yazılımları denetlenerek, son kullanıcıların güvenlikli şekilde şirket networküne dahil olmaları sağlanıyor.
 

DellEMC

İş ortaklığı içerisinde olduğumuz DellEMC ile müşterilerimize ihtiyaçlarına en uygun çözümleri yıllardır sunuyoruz.
 

Microsoft Gold Certified Partner

Kurulduğumuz 2005 yılından bu yana Microsoft ile olan iş ortaklığımız büyüyerek devam etmektedir. Uzman ekibi ile Türkiye’nin önde gelen firmalarına lisanslama çözümleri danışmanlığı ile en uygun lisanslama çözümleri konusunda danışmanlık ve satış hizmeti vermekteyiz. 
 
Microsoft bulut teknolojileri Office365, Azure, EMS çözümlerinde yetkili Gold uzmanlığa sahip çözüm ortağıdır.
 
Microsoft Cloud solution Provider – CSP ( Bulut çözümü sağlayıcısı) yetkinliğini Türkiye’de almış ilk çözüm ortağından biridir. Firma ihtiyacına göre belirlenen Hizmet tekliflerini microsoft bulut ürünleriyle birleştirdiğimiz müşterilerimiz için lisanslama danışmanlığından kurulum desteği ve kurulum sonrası danışmanlığa kadar uzanan katma değerli hizmetler vermekteyiz.
 
Bulut ürünleri satış, kurulum ve satış sonrası destek hizmetlerinde profesyonel çözümler üretmektedir. 

Gold Cloud Partner
Microsoft Cloud Solution Provider - CSP
Software Asset Management
 

Vmware Enterprise Partner

2007 Yılından bu yana sanallaştırma çözümlerinde lider olan Vmware'in Enterprise Partner larından biri olarak hizmet vermekteyiz. Gerçekleştirdiğimiz sanallaştırma projeleri ile sayısız müşterimize iş sürekliliği sağlanmış, performansı yüksek ve dinamik veri merkezleri oluşturduk.Geriye dönüp baktığımızda binlerce sanal sunucunun kurulumunu ve yönetimini gerçekleştirdik. Bulut bilişim çözümlerinin öncü firmalarından biri olan Vmware ile olan iş ortaklığmız artarak devam etmektedir. 

Vmware için;
 
Solution Provider – Enterprise
Server Virtualization
Cloud Provider
Hybrid Cloud
 
 

Veeam Platinum Pro Partner

Türkiye'deki ilk Veeam Platinum Pro Partner lardan biri olarak sanal platformların yedeklenmesi, felaket senaryolarına hazır hale gelmesi için veeam çözümlerini kullanmaktayız.Bu başarılı üreticinin uygulamaları ile müşterilerimizin konfor alanlarını genişletiyor, iş birimlerine proaktif çözümler sunmasını sağlıyoruz.
 

Hitachi

Sektörün öncü firmalarından Hitachi Data Systems ile 2015 yılından bu yana veri depolama projeleri gerçekleştirmekteyiz.
 

Cisco Select Partner

2011 yılından beri iş ortaklığı içerisinde olduğumuz Cisco ile aktif cihazlar, güvenlik ve bütünleşik iletişim konularında müşterilerimize hizmet sunuyoruz.
 

Symantec

Symantec  geniş bir kullanıcı kitlesine içerik ve ağ güvenliği/yazılım ve uygulama çözümleri sunmaktadır. Güvenlik teknolojileri konusunda hizmet verdiği kurumların veri bankalarındaki bilgilerini koruyacak ve yönlendirecek çözümler üreten ve depolanan ortamlardaki riskleri en aza indirerek daha korunaklı hale getiren güvenlik çözümleri üreticisi lider bir firmadır. Symantec, Treo işbirliği çerçevesinde istemci, gateway ve sunucu güvenliği çözümleri için antivirüs koruması, firewall ve VPN yönetimleri, saldırı tespit sistemleri (IDS), internet ve e-posta içerik kontrolü, filtreleme ve son nokta koruma çözümleri konusunda başarılı birçok projeye imza atmıştır.

 

Citrix Gold Solution Advisor

Türkiye'deki ilk özel sektör Masa üstü sanallaştırma projesini Citrix ile birlikte Treo gerçekleştirmiştir.Yaptığımız sayısız masaüstü ve uygulama sanallaştırma projelerinde müşterilerimize maliyet avantajı sağladık.Bulut bilişim mimarisinde önemli bir rol alan Citrix çözümlerinin uzmanlığı ve referans uygulamarı Treo bünyesinde bulunmaktadır.
 

Adobe Certified Reseller

Dijital deneyimlerle dünyayı değiştiren Adobe müşterilerinin içerik ve uygulama oluşturmalarına, onları sunmalarına ve en iyi seviyeye getirmelerine yardımcı olmaktadır. Treo Bilgi Teknolojileri olarak bulut çözümlerinin bütünlüğüne inandığımız için Adobe Certified Partner yetkinliğine 2013 yılında ulaşmış  ve Adobe Creative Cloud çözümleri ile ilgili müşterilerimize hizmet sunmaktayız.