Emaar


Dünyanın en büyük gayrimenkul geliştirme şirketlerinden biri olan ve Dubai Finans Piyasası’nda işlem gören Emaar Gayrimenkul PJSC, dünyanın önemli pazarlarında birçok lokomotif projeye imza atmaktadır. Türkiye pazarına 2006 yılında konut sektöründeki yatırımıyla giriş yapan EMAAR, Türkiye pazarında uzun soluklu ve yüksek katma değerli bir şirket olmayı hedefleyerek, yatırımlarına konutun yanı sıra turizm ve eğlence, alışveriş merkezi geliştirme, perakende ve ticari kiralama sektörlerinde devam ederek ürettiği tüm yaşam projelerinde mükemmelliği hedeflemektedir.
 

Hangi problemle / ihtiyaçla bize başvurdular?


Müşterinin merkez ofisi ve şantiyelerinde hizmet vermek üzere deneyimli bir teknik  personele ihtiyacı vardı. 
 

Nasıl bir çözüm sunduk?


Müşteri ile yapılan görüşme sonrasında Emaar teknik donanımın devamlılığını ve yönetimini sağlamak üzere deneyimli bir Treo Bilgi Teknolojileri teknisyeni tam zamanlı olarak müşterimiz bünyesinde çalışmaya başladı. 

Emaar olarak IT altyapımızın sorunsuz işlemesine çok önem veriyoruz. Treo'nun teknik adam sıkıntısı yaşadığımız bir dönemde, en hızlı şekilde doğru kişiyi bularak ekibimize kazandırması, operasyonel anlamda olası krizlerin önüne geçmiştir.  Bu açıdan uzun süreli bir ortaklığı başlattığımızı düşünüyor, ekibimize ve şirketimizin çalışma sistemine hızlı ve sorunsuz uyum sağlandığını da gözönüne alarak doğru bir seçim yaptığımızı düşünüyoruz.

Hüseyin Bağdadioğlu - Emaar - Bilgi İşlem Yöneticisi