Biz Kimiz?


Türkiye’nin önde gelen bilişim firmalarından biri olarak, kurulduğumuz 2005 yılından bu yana sayısı her geçen gün artan müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte hızla büyüyoruz.

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlama misyonuyla "Profesyonel Hizmetler, Veri Merkezi Modernizasyonu, Konsolidasyon, Bulut Hizmetleri, Kurumsal Yedekleme Çözümleri, Felaket Kurtarma ve İş Sürekliliği, Birleşik İletişim Çözümleri, Microsoft Kurumsal Çözümler, İstemci Çözümler, Bakım ve Destek Hizmetleri" alanlarında teknoloji danışmanlığı ve uçtan uca hizmet veriyoruz. Proje ekibimiz, satış ekibimiz ve teknik ekibimizle müşteriden müşteriye değişen ihtiyaçlara özel çözümler geliştirirken; satış sonrasında da devam eden teknolojik takip ve destek hizmetlerimizle 7/24 müşterilerimizin iş sürekliliklerinin korunması için çalışıyor ve onlara rekabet avantajı sağlıyoruz.

Sürdürülebilir büyümeye dayalı felsefemizle sermayemizi 200 kat büyüttük. Geçtiğimiz yıllar içerisinde 
kazandığımız 12 kurumsal ödül, bünyemizde bulundurduğumuz 40 dikey uzmanlık ve son 5 yılda gerçekleştirdiğimiz 281 başarılı proje ile yolumuza hız kesmeden devam ediyoruz. 

Gerçekleştirdiğimiz başarılı projeler ve eğitim yatırımlarmızla uzmanlıklarımızı bir üst seviyeye çıkardık. 2013 senesinde En Yüksek Ciro (HP Storage ve HP BCS) ve Yılın Fark Yaratan projesi ödüllerini kazandık. 2014 yılında HP Platinium ünvanı ile Türkiye' deki üç HP iş ortağından biri ve bölgemizdeki dört HP Servis merkezinden biri olduk. Microsoft yetkinliklerimiz Profosyonel Hizmetler ekibimizin katkılarıyla en üst seviyeye çıktı. Türkiye'nin ikinci büyük hybrid cloud (karma bulut) projesine imza attık.Microsoft İş Ortakları içerisinde uzmanlıklarımız ile fark yarattık.
Sürekli olarak kendimizi geliştirmeye odaklı iş anlayışımız ve iş ortaklarımızla uzun süreli ve karşılıklı güvene dayalı ilişkiler kurma felsefemiz doğrultusunda sektörde fark yaratıyor, müşterilerimize değer katıyoruz. 


Vizyonumuz
 

Müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla uzun vadeli, karşılıklı güvene dayalı ilişkiler kurarak ve sürekli büyüyerek, Türkiye’de bilişim sektöründe lider konuma gelmek, uluslararası pazarda söz sahibi bir marka olmak.


Misyonumuz
 

Bilgi teknolojileri sektöründe sunduğumuz kapsamlı, yaratıcı ve hızlı çözümlerle müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın iş süreçlerinin her aşamasında katma değer yaratarak yüzde yüz memnuniyet sağlamak.