Yılın En Yüksek Büyüme Gösteren İş Ortağı Ödülü Treo’nunAruba’yı markasına ekledikten sonra hem kablolu hem de kablosuz ortamlar için Dünya’nın bir numaralı üreticisi haline gelen HPE Aruba’nın çözümleri ile ilgili  teknoloji danışmanlığı  veren Treo, Aruba’dan “Yılın En Yüksek Büyüme Gösteren İş Ortağı Ödülü”nü aldı.

aruba-odul-treo-web

Aruba ACMP (Aruba Certified Mobility Professional Certification) sertifikasına sahip Treo’nun verdiği Aruba çözümleri arasında Uzak lokasyon çözümleri, Bring Your Own Device ve Mobilite Çözümleri ile NOC (monitoring) çözümleri bulunuyor.

RAP çözümü ile kurumların şubelerinde (veya herhangi bir yerdeki  uzaktan çalışılan bölgelerdeki ) personel VPN olmadan bulundukları yeri ofisleri gibi kullanabiliyorlar. Aynısı 3G ile de yapılabiliyor.

CLEARPASS çözümü ile ise Treo, kurumsal networkun daha güvenli hale getirilmesine destek oluyor.

Clearpass ile son kullanıcının PC tablet telefon ve üzerinde çalışan yazılımları denetlenerek, son kullanıcıların güvenlikli şekilde şirket networkune dahil olmaları sağlanıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>