Yedekleme Çözümümüz StoreOnce Yılın Ürünü SeçildiMüşterilerimizin her türlü felaket senaryosuna karşı hazırlıklı olmaları, kritik öneme sahip verilerini ve servislerini en verimli şekilde saklamaları için, ihtiyaca yönelik farklı çözümler sunuyoruz.

Yedekleme sorunlarının çözümü için sunduğumuz , Treo teknik ekibinin  dikey uzmanlıkları içerisinde yer alan ve birçok müşterimizde konumlandırdığımız  Disk Tabanlı Yedekleme Çözümü  StoreOnce’ın  ürün ailesinden olan HP StoreOnce6500 yılın ürünü seçildi.

StoreOnce 6500’in fark yaratan başlıca özellikleri:

Üst Düzey Esneklik ile Kurumsal Yedekleme:
1.7 PB’a kadar büyüyebilen  ve birbirini yedekleyen dört adet çift kontrollü konfigurasyonu ile gerçek ve kesintisiz hizmet sunar.

Uygulama Esnekliği:
StoreOnce Catalyst yazılımı sayesinde tekilleştirme işlemi kaynak sunucu, backup sunucusu ve hedef medya üzerinde gerçekleştirilebilir.

Çoklu Felaket Kurtarma Seçenekleri:
Farklı Felaket Kurtarma konfigurasyonları sunar. Aynı verinin bir noktadan birden fazla felaket kurtarma merkezine taşınmasını sağlar.

Yedekleme Uygulama Ekosistemi:
HP Data Protector, Symantec NetBackup, Veeam, IBM Tivoli Storage Manager, Symantec Backup Exec  ve bunun gibi yedekleme yazılımları ve uygulamalarını da destekler.

Arttırılabilen Kapasite ve Performans:
HP ProLiant x86 mimarisine sahip StoreOnce6500  sekiz node’a   kadar yükseltilebilir. Maksimum sekiz node ile birlikte saatte 100 TB dan fazla veriyi yedekleyebilir.

Sanal Storeonce:
Fiziksel StoreOnce sistemler ile neredeyse aynı özelliklere sahip sanallaştırılmış StoreOnce (VSA) çözümü de bulunmaktadır. Kapasitesi 4 TB’dan 50 TB’a kadar yükseltilebilen  bu sanal çözüm, Microsoft Hyper-V , Vmware ve KVM  sanallaştırma platformlarında çalışabilmektedir.

Detaylar için tıklayınız

S_POYlogos2013_Storage_FINALISToriginal

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>