HPE TS Üretici Bağımsız Destek Paket Kampanyası31 Temmuz 2017 tarihine kadar geçerli olacak olan kampanyamız hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Bu kampanya çerçevesinde sizler için hazırlamış olduğumuz servis paketlerinin promosyon detayları aşağıdaki gibidir.

Tabloyu görmek için fotoğrafa tıklayınız.

hpe

Hizmet İçeriği:

1. HPE üretici bağımsız destek hizmetleri için bir HPE kontrat numarası bulunur (SAID). HPE Türkiye’ye sorun bildirmini bu numara ile veya ürün seri numarasını yazarak, telefon veya e-mail yoluyla yapabilirsiniz.
2. HPE üretici bağımsız destek için kullandığı yedek parça stoğunu HPE parçaları ile beraber HPE depolarında bulundurmaktadır.
3. HPE üretici bağımsız destek hizmetlerini bu konuda yetkinlik eğitimlerini tamamlamış HPE mühendisleri veya HPE mühendisleri gözetimindeki yetkin iş ortakları aracılığıyla sağlamaktadır.
4. HPE seviye 2 veya daha üstü problemlerde Avrupa için dedike oluşturulmuş olan HPE Üretici Bağımsız Destek Uzmanlık Merkezi ekipleri destek vermektedir.
5. HPE bu hizmet kapsamında herhangi bir gömülü yazılım veya yazılım garantisi sağlamamaktadır. Eğer bu bahsi geçen ürünler halka açık olarak orijinal üreticisi tarafından dağıtılmakta ise veya bunları son kullanıcı sağlayabiliyor ise, HPE uygulanması konusunda destek sağlanabilmektedir.
6. HPE üretici bağımsız destek hizmetleri genel olarak HPE’nin dünya çapında uyguladığı bir yatırım programı ve insiyatifidir. Bu program çerçevesinde sağlanan avantajlı fiyatlar; ilerleyen dönem içerisinde bu ürünlerin HPE karşılıkları ile teknoloji yenilemesi yapılacağı öngörüsü üzerinden sağlanmaktadır. Bu hiçbir şekilde bir gereksinim veya zorunluluk değil sadece bir öngörüdür.

Detaylı Bilgi İçin: gamze.sevin@treo.com.tr

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>